لباس های کار در شرایط گوناگون

گذراندن فصل سرما

وقتی مجبور باشید با بادهای سرد و نفس گیر زمستان کنار بیایید ، یک کت زمستانی با مقاومت در برابر باد خوب می خواهید.

کاپشن های زمستانی مقاوم در برابر باد مانع نفوذ بادها به مواد و لرزیدن شما می شوند ، اما اگر به طور مکرر با طوفان روبرو می شوید ، کت ضد باد کامل می خواهید. (توجه: کتهای ضد آب معمولاً ضد باد نیز هستند.)

سعی کنید کت بیش از حد حجیم و پف کرده وسوسه نشوید. از طرف دیگر ، از پوشیدن لباس های متعدد با لباس های زمستانی خودداری کنید.

چرا سیستم های بسته شدن برای کت های زمستانی مردانه مهم هستند؟

سیستم های بسته شدن از ویژگی های مهم کت های زمستانی مردانه هستند زیرا کت را ضد نفوذ نگه می دارند و از سر خوردن باد و آب از شکاف ها جلوگیری می کنند.

بدون آنها ، هوای سرد از طریق دکمه های سر دست ، یقه یا زیپ به یواشکی وارد می شود و هدف از پوشیدن ژاکت ضد باد و ضد آب را شکست می دهد.

لباس های کار در شرایط گوناگون

انتخاب لباس نسبت به محیط جغرافیایی

اگر در شمالی ترین مناطق هستید ، یا اگر به دنبال اور کت زمستانی شیک تری هستید که در روزهای سردتر با کت و شلوار خود بپوشید ، بهترین گزینه اور کت های تولیدی لباس فرم بافتینه است.

اور کت های تولیدی لباس فرم بافتینه در طرح های گوناگونی موجود هستند.اور کت هایی با خصوصیات ضد آب ، ضد باد و غیره … میباشند.

راهنمایی های مشاوران ما در تولیدی لباس فرم بافتینه

با راهنمایی های مشاورین ما در تولیدی لباس فرم بافتینه برای تصمیم گیری در مورد بهترین کت زمستانی مردانه برای شما استفاده کنید.

همه در زمستان نیازهای متفاوتی دارند. اگر با دمای زیر صفر درجه مواجه هستید ، ظاهر شیک نباید اولویت شما باشد. گرم و راحت بودن از اهمیت بیشتری برخوردار است.

حتی در این صورت ، کاپشن ها و کت های موجود در این صفحه باعث می شوند تا ظاهر شما خوب باشد و در عین حال شما را گرم نگه دارد.

به همین دلیل است که محصولات ما بهترین گزینه برای مردان برای بهترین کت های زمستانی هستند.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت های شما منشکریم.

ارتباط مستقیم لباس شما با مشتریان

نقش لباس در موفقیت های شما

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه بهترین لباس های کاری را برای مشتریان به ارمغان می آوریم. بیشتر مشتریان ما به این باور رسیده اند که لباس های با کیفیت تاثیر مستقیم در موفقیت شغلی دارد.

با لباس های تولیدی لباس فرم بافتینه برداشت خود را از خودتان را به حدی می رسانیم که اکنون بیشتر مشتریان هرگز نمیدانستند تا این حد پیشرفت میکنند.

خوب لباس پوشیدن و دانستن نحوه لباس کار پوشیدن مسیر شغلی را به درستی تغییر میدهد.

لباس ها در فصول

نکته مثبت ما در تولیدی لباس فرم بافتینه طراحی و تولید لباس هایی مناسب فصول مختلف است.مزیت داشتن یک کت یا کاپشن زمستانی خوب و گرم این است که می توانند باعث گرم ماندن شما در روزهای سرد شوند ، مخصوصاً اگر در محیط های باز  فعال باشید. به همین دلیل مهم است که به همراه لباس های اصلی کار شما چه لباس زمستانه ایی را انتخاب کنید.

لباس های زمستانی شما باید آنقدر تنفس داشته باشد که بتواند هوا را از آن عبور داده و عرق آن تبخیر شود. در غیر این صورت ، مهم نیست که کاپشن شما ضد آب باشد.

blank

لباس های کار شما از دیدگاه مشتریان شما

مشتری ها با شما مانند یک فرد مهم رفتار می کنند ، شما باید اعتماد مشتریان را قبل از استفاده از خدمات شما بدست بیاورید.

لباس کار مناسب یکی از گرینه هایی است که به راحتی میتواند اعتماد مشتری را جلب کند. ما در تولیدی لباس فرم بافتینه با توجه به تجربه و سالها کار در این زمینه ، اکنون با لباس حرفه ای تر و موفق تر ، کار شما را به مشتریان نشان می دهیم.

لباس های خاص تولیدی لباس فرم بافتینه

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه قادر به تولید لباس هایی خاص برای مشتریان هستیم. لباس هایی طبق نیاز های کاری مشتریان با توجه به محیط کار و شرایط آب و هوایی که دقیقا نیاز ها را بر ظرف کند.

لباس هایی با قابلیت دید در شب ، لباس های ضد آب ، لباس های ضد باد ، لباس های امنیتی ، و دیگر لباس ها ظبق درخواست مشتریان که طراحی و تولید میکنیم.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان است.از حمایت های شما متشکریم.

مقابله با هوا های گوناگون با لباس های کار تولیدی لباس فرم بافتینه

انتخاب لباس ها برای خشک ماندن

اگر لباس های کار خود را انتخاب کرده اید و به نظر درست می آید ، پس کت و کاپشن ضد آب برای شما مناسب است. این محصولات معمولاً گرمای زیادی را ایجاد نمی کند ، اما کار خوبی را برای دفع آب و هوا ناگهانی انجام می دهد.

اگرچه به گزینه گرم تری احتیاج دارید ، می توانید برخی از کت و کاپشن های تولیدی لباس فرم بافتینه با روکش های چرم را پیدا کنید.

مقابله با هوای سرد

بهترین کت و کاپشن های زمستانی گاه به گاه مردانه برای وقتی که هوا  سرد می شود. اگر نیازی به مقابله با دمای خنک دارید و به دنبال یک کت یا ژاکت شیک زمستانی برای پوشیدن در سطح شهر هستید ، کاپشن ها و بسیاری از محصولات ما در این سبک ها بسیار هستند.

این کت و کاپشن  ها ظاهر شما را تیز نشان می دهد و برای آب و هوای گرم و یا برای روزهای گرم زمستان که برای گرم نگه داشتن شما به یک تن عایق نیاز ندارید بسیار مناسب است.

مقابله با هوا های گوناگون با لباس های کار تولیدی لباس فرم بافتینه

خرید لباس زمستانی در هوای نه چندان سرد

اگر زمستان های زیر صفر ندارید ، احتمالاً چند قطعه برای گرم نگه داشتن شما وجود دارد. با برخی پیراهن ، پیراهن و لباس های نخی و پلیور پشمی بافتینه ، ممکن است  برای مقابله با هوای معتدل و نه چندان سرد مناسب باشند ، و تنها چیزی که نیاز دارید یک کت یا کاپشن ضد آب است تا شما (و کت و شلوار یا لباس اصلی کار) خود را خشک نگه دارید.

در هوا های نه چندان سرد ما میتوانیم کاپشن های بهاری تولیدی لباس فرم بافتینه را به شما پیشنهاد بدهیم که برای بسیاری از مشاعل مناسب است. با همراهی گروه تولیدی لباس فرم بافتینه بروز باشید.

لباس های زمستانی

لباس های کار زمستانی برخلاف لباس رسمی تر ، از ظرافت برخوردار نیست. اگر می خواهید مرز بین رسمی و غیر رسمی را طی کنید ، گزینه های زیاد و  عالی برای شما در تولیدی لباس فرم بافتینه در درسترس است.

لباس های زمستانی ما در تولیدی لباس فرم بافتینه شامل انواع کاپشن ها در سبک های گوناگون ، انواع دورس ها ، انواع کت های تک و دیگر محصولاتی که تماما میتوانند برای شما و مشاغلتان کاربردی باشد.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان می باشد . از حمایت های شما متشکریم.

 

مطالبی در مورد لباس های زمستانی ضد آب

عایق های لباس زمستانی

برای تولید لباس های زمستانی از یک ماده عایق استفاده میشود ، که اغلب لباس هایی بی نظیر را از نظر ضد آب بودن تولید میشود.

ویژگی های اصلی لباس های ضد آب  که باعث محبوبیت آن می شود این است که بسیار سبک ، با دوام است و بهترین کار را برای به دام انداختن گرما انجام می دهد. با این وجود ، جریان هوا به اندازه کافی اجازه می دهد تا از گرم شدن بیش از حد جلوگیری کند.

کاپشن های تولیدی لباس فرم بافتینه

کاپشن های تولیدی لباس فرم بافتینه نیز علیرغم ضد آب بودن ، دارای پوشش های ویژه ایی  هستند ، زیرا به ضد آب ماندن پارچه کمک می کند و از “خیس شدن” لباس های کار زیری جلوگیری می کند.

خاصیت ضد آبی لباس های زمستانی ما در تولیدی لباس فرم بافتینه با گذشت زمان از بین نمی رود ،استفاده هوشمندانه از لباس های فرم بافتینه باعث صرفه جویی در هزینه ها است.

مطالبی در مورد لباس های زمستانی ضد آب

تمیزی لباس کار های ضد آب

روغن و کثیفی باعث از بین رفتن سریعتر پوشش  می شود و لکه هایی روی لباس کار شما که اصطکاک مکرر روی می دهد مانند شانه ها هنگام پوشیدن کوله پشتی  آسیب پذیرتر هستند.

اگر می خواهید بررسی کنید که آیا پوشش  کت یا کاپشن  شما هنوز سالم است ، می توانید روی آن مقداری آب بپاشید و ببینید آیا دانه های آن دانه دار است یا خیس می شود.

اگر خیس بخورد و یک لکه تاریک ظاهر شود ، وقت آن است که دوباره برای خرید لباس کار درخواست کنید. ما در تولیدی لباس فرم بافتینه لباس هایی استاندارد برای شما و شرکت شما داریم.

پوشش های ضد آب

بدون پوشش های ضد آب ، حتی یک مصحول ضد آب نیز می تواند باعث احساس رطوبت و خیس شدن در زیر باران شدید شود ، حتی اگر به شما رطوبت نفوذ نکند.

نکته منفی برخی از محصولات این است که پنبه موم دار تنفس زیادی ندارد و نسبت به مواد مدرن بسیار سنگین تر و حجیم تر است و برخی اوقات باعث ایجاد رطوبت میشود.

پوشش های ضد آب ما در تولیدی لباس فرم بافتینه کسب کار های محیط بیرون را راحت میکند. بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان است.از حمایت های شما متشکریم.

پوشش های کار تولیدی لباس فرم بافتینه

کت های تولیدی لباس فرم بافتینه

اکثر کاپشن ها و کت های زمستانی دارای خاصیت ضد آب ، ضد باد و ضد سایش هستند. برخی از کاپشن ها دارای کلاه های جدا شونده برای استفاده در روز هایی که هوا متغیر است که در صورت عدم نیاز می توانید آن را جدا کنید.

با این حال ، این محصولات برای تأمین گرما و مقاومت در برابر آب و هوا بسیار مهم هستند ، زیرا یک لایه محافظ برای سر و گردن شما ایجاد می کند ، که عبور از سرما را دشوار می کند ، به خصوص اگر کت و کاپشن ها سیستم بسته شدن خوبی داشته باشد.

اگر به دنبال پوشیدن لباس های با کیفیت هستید ، می توانید با مشاوران ما در تولیدی لباس فرم بافتینه تماس باشید.

پوشش های کار تولیدی لباس فرم بافتینه

 سیستم های بسته شدن لباس ها و کاپشن های زمستانی

یک کت یا کاپشن زمستانی با کیفیت تولیدی لباس فرم بافتینه به شما امکان می دهد که با استفاده از زیپ و دکمه های حرفه ایی کاملا بسته شود و از نفوذ هوای سرد جلوگیری کند.

به عنوان مثال ، یک کاپشن زمستانی باید دارای یک زیپ غیر قابل نفوذ باد و آب باشد که از عبور باد و باران محافظت کند.

عایق بندی لباس های تولیدی لباس فرم بافتینه

عایق ماده ای بین پوسته و پوشش کت و کاپشن زمستانی شماست که معمولاً از مواد رو به پایین یا مصنوعی مانند پلی استر ساخته می شود.

هوای گرم بین رشته های جداگانه این مواد گیر افتاده است ، که شما را در هنگام پوشیدن خوب و خوش حالت نگه می دارد.

هنگام پوشیدن لباس های زمستانی عایق بندی شده ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که عایق خیس نمی شود ، زیرا جایگاه خود را از دست می دهد. با توجه به این شرایط ما لباس هایی با خاصیت ضد آب را برای مشتریان در نظر میگیریم.

خدمات تولیدی لباس فرم بافتینه

گروه تولیدی ما محصولاتی نظیر لباس های کار و لباس های فرم اداری و البسه های کمکی کار هم در بخش اداری و هم در بخش کارگاهی را طراحی و تولید میکنیم.

دیگر خدمات ما در تولیدی لباس فرم بافتینه خدمات چاپ و گلدوزی میباشد که در سایز ها و رنگ های مختلف قابل اجرا میباشد.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت های شما متشکریم.

 

 

لباس کار برای محیط زمستان سرد و تابستانی و گرم

کار در سرمای زمستان با لباس های کار تولیدی لباس فرم بافتینه

برخی افراد از سرما متنفرند و همیشه احساس می کنند برف و سرما مانع از کار می شود. اما گزینه مناسبی که در مورد زمستان و مشکلات و سرما وجود دارد محصولات زمستانی ما است که گرما را برای شما به ارمغان می آورد.

لباس های زمستانی ما شامل کاپشن های اداری ،کاپشن های ضد آب ، بارانی ، پلیور فرم اداری ، دورس و غیره … میباشد.

کار در گرمای تابستان با لباس های کار تولیدی لباس فرم بافتینه

در تابستان پوشیدن بیش از حد لباس ها روی هم باعث گرم شدن بیش از حد شما می شود. اما در زمستان ، می توانید با لباس زیاد کارها را انجام دهید. با داشتن لایه های کم و مختلف لباس کار ، فضای بیشتری برای خلاقیت دارید.

شما انتخاب های لباس زیادی را با ما در تولیدی لباس فرم بافتینه دارید. پیراهن و تی شرت های متنوعی مناسب زمستان هستند که به راحتی میتوانید از آنها برای خود و کارکنانتان خریداری کنید.

انواع لباس های تابستانی شامل تی شرت جودن ، تی شرت پنبه ایی ، پیراهن های نخی و غیره … میباشد.

لباس کار برای محیط زمستان سرد و تابستانی و گرم

سرما در زمستان و محیط یخ زده

با فرا رسیدن زمستان دما پایین آمده است و بارش های برف و باران شروع میشود برای مقابله با اینگونه هوا باید لباس هایی مناسب را برای خود و کارکنان فراهم کنید.

لباس های زمستان را هر سال با بهترین کیفیت و با جدید ترین طرح ها تولید میکنیم. کاپشن ها و البسه های ما در تولیدی لباس فرم بافتینه مورد تایید استاندارد ایران است.

لباس های زمستانی ما برای گرم نگه داشتن کارکنان شما در زمستان بسیار مناسب هستند برای خرید های بهتر با مشاوران ما در تولیدی لباس فرم بافتینه در تماس باشید.

محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه لباس های کاری مانند لباس دو تکه کارگری، لباس دو بنده ، لباس یکسره کارگری ، و تولید دیگر درخواست های مشتری را داریم.

لباس های فرم اداری نیز ار تولیدات ما است لباس هایی چون کت و شلوار فرم اداری ، مانتو شلوار فرم اداری ، پیراهن و شلوار فرم اداری . غیره میباشد.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس صنعتی بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.از حمایت های شما متشکریم.

گوناگونی لباس کار در تولیدی لباس فرم بافتینه

پوشش های آبگریز

پوششی است که به پارچه ها اضافه می شود تا باعث دفع آب (به عنوان لباس های آبگریز) شود.

این نوع لباس های کار مانع از اشباع رطوبت لباس کار شما می شود و در عوض آب را از روی لباس شما دور میکند. این به خیس نشدن لباس کار های شما کمک می کند.

بارانی های تولیدی لباس فرم بافتینه محصولی که هنگام اشباع بیش از حد پارچه خارجی اتفاق می افتد و از تعریق داخل لباس کار جلوگیری می کند.

تغییر سبک کار شما ، با تولیدی لباس فرم بافتینه

همانطور که شما را به لباس پوشیدن لباس کار هایی با سبک های بروز دنیا تبدیل میکنیم ، از تأثیراتی که هنگام استفاده از محصولات بافتینه تجربه خواهید کرد شگفت زده خواهید شد.

اعتماد به نفس شما با لباس های تولیدی لباس فرم بافتینه افزایش پیدا می کند و از اینکه خودتان باشید احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.

گوناگونی لباس کار در تولیدی لباس فرم بافتینه

کت های گوناگون تولیدی لباس فرم بافتینه

کت و کاپشن های تولیدی لباس فرم بافتینه که سال ها توسط کارمندان و کارکنان مشاغل مختلف پوشیده شده اند ، محافظ شما در دمای زیر صفر و شرایط آب و هوایی سرد است.

محصولات ما در تولیدی لباس فرم بافتینه هنگامی که توسط عناصر بیرونی مورد حمله قرار می گیرند مقاومت بسیار خوبی ارائه می دهند.

این کت و کاپشن  ها به منظور محافظت از کارکنان هنگام زمستان ، به طور متراکم تولید می شوند. این کت و کاپشن ها تا چندین سال ماندگار هستند.

دید مشتریان شما نسبت به لباس های کار شما

هنگام استفاده از لباس های کار با کیفیت مشتریان شرکت شما به شما احترام بیشتری می گذارند و تصور می کنند که شما باهوش تر و با توانایی بیشتری هستید. درک آنها از شما سر به فلک خواهد کشید.

با لباس های تولیدی لباس فرم بافتینه همکاران و مشتریان شما با جدیت بیشتری برخورد می کنند و به همین دلیل فرصت های شغلی بیشتری پیدا خواهید کرد.

تولیدی لباس فرم بافتینه همواره به بهترین ها را برای مشتریان خود فراهم میکند.بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

خرید لباس کار برای زمستان

دورس های تولیدی  لباس فرم بافتینه

این نوع محصول بسته به شرایط آب و هوایی که با آن روبرو هستید نهایت انعطاف پذیری را ارائه می دهد. در صورت خشک ماندن می توانید پوسته بیرونی را به تنهایی بپوشید ، در صورت نیاز به محافظت از سرما آستر را بپوشید یا وقتی بیرون هوا سرد و مرطوب است آنها را با هم بپوشید.

البته ، اگر اغلب با انواع مختلف شرایط آب و هوایی روبرو هستید ، کاپشن ضد آب بهترین گزینه است.

سه کت برای سه شرایط مختلف آب و هوایی در تولیدی لباس فرم بافتینه را تهیه می کنید ، این بدان معناست که نیازی به بازدید از سایت و خرید کت برای هر موقعیت است.

مانتوهای بافتینه

مانتو های تولیدی لباس فرم بافتینه  یکی دیگر از قطعات کلاسیک لباس بیرونی بانوان برای زمستانی است. مانتو و پالتو های بافتینه مناسب تمامی مشاغل برای بانوان در طول سال است.

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به دلیل حساسیت بانوان در انتخاب لباس نگاه ویژه ایی به لباس های فرم اداری بانوان داریم.

برای دیدن نمونه کار های ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به وب سایت های فعال ما سر بزنید.

خرید لباس کار برای زمستان

کت در تولیدی لباس فرم بافتینه

کت های بافتینه بهترین های هر دو محیط اداری و کارگاهی  را با هم ترکیب می کنند و در اصل کارایی ویژه ایی را در یک قسمت به شما می دهند.

با یک کت و کاپشن در تولیدی بافتینه ، یک پوسته بیرونی و یک آستر عایق بندی دریافت می کنید که می تواند با هم زیپ شود یا هر یک از آنها را به تنهایی پوشید.

انتخاب لباس های زمستانی را از وب سایت های فعال ما انجام دهید و به بهترین های بازار دسترسی داشته باشید.

کت های پشمی

ما کت ها را از پشم درونی درست می کنند که گرمای داخل آن بسیار عالی است. اغلب با یک کلاه جدا شونده همراه است که محافظت بیشتری در برابر باد و باران ارائه می دهد.

از آنجا که نیاز های ما گوناگون  است برخی از این محصولات کاملا ضد آب نیست. تا حدی در برابر باران محافظت می کند ، اما در صورت قرار گرفتن در معرض طولانی مدت مرطوب می شود.

با این اوصاف ، به دلیل حجم زیاد ، قبل از اینکه رطوبت به لباس شما نفوذ کند ، مقدار زیادی جذب خواهد شد.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان است.از حمایت های شما متشکریم!

 

لباس کارکنان شما در محیط کار

لباس های فرم اداری در زمستان

در فصل های زمستان و سرد تولید لباس های فرم اداری بیشتر از سبک با راحتی و گرما متمرکز شده اند .

اگر به دنبال یک طراحی زیبا و متناسب باشید ، که هم لباس های فرم اداری زیبا و هم لباس های زمستانی را در بر داشته باشد با ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه همسو باشید.

لباس های فرم بافتینه از دید مشتریان

مشتریان شما بیشتر اوقات توجه زیادی به ظاهر و لباس های شما در محیط کاری دارند.

برخی اوقات لباس های فرم اداری کاملاً شبیه به هم هستند ، اما کت های با کیفیت معمولا وزن کمتری دارند و گرمای کمتری دارند ، که باعث می شود آنها کمتر برای پوشیدن زمستان مناسب باشند.

لباس های فرم اداری ما با برش و دوخت فوقالعاده بهترین لباس هایی است که میتوانید برای کارمندان خود داشته باشید.

لباس کارکنان شما در محیط کار

تصویر کارکنان از لباس های کار

ممکن است تصویری از افراد دارای ظاهری نه چندان عالی با برخی لباس های فرم اداری مانند مانتو های فرم اداری یا کت و شلوار های فرم اداری داشته باشید.

تصوریری که کارکنان شما برای شرکت شما به همراه دارد با لباس های فرم اداری به طور ویژه ایی تغییر خواهد کرد.

با توجه به شرایط محیط کاری خود میتوانید رنگ بندی لباس های اداری بانوان را با لباس های اداری بانوان هماهنگ کنید.با گروه تولیدی لباس صنعتی بافتینه تصویری زیبا را در ذهن مشتریان داشته باشید.

بهترین ها برای زمستان

اگر شغل شما کت و شلوار می خواهد و به دنبال اور کت زمستانی برای پوشیدن با کت و شلوار هستید ، باید یک نکته هایی مهم را بخاطر بسپارید.

اطمینان حاصل کنید که اور کت پوشیده شما بلندتر از کت اصلی شما است و به راحتی روی آن قرار می گیرد.

پالتو و اور کت به طور سنتی بهترین  محصولات زمستانی برای پوشیدن روی کت و شلوار است ، اما اگر با شرایط بسیار جوی روبرو هستید ، ممکن است بهترین محافظت را از شما نداشته باشد.

در این صورت ، ممکن است یکی از محصولات بارانی ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه را انتخاب کنید.

تمام تلاش ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت های شما متشکریم!

 

 

 

کاپشن زمستانی با پوسته های بیرونی مقاوم

ویژگی اصلی کت و کاپشن های زمستانی مردانه برای سرمای شدید

هنگامی که در آب و هوای سرد زندگی می کنید (یا قصد سفر به یکی از آنها را دارید) و بدنبال کت زمستانی مناسب هستید ، باید از چندین ویژگی اصلی آگاه باشید.

این ویژگی ها به شما کمک می کند تا مشخص کنید کدام یک از کت های زمستانی مناسب شما است.

برترین ویژگی محصولات ما استفاده از مواد اولیه با بهترین کیفیت است.دیگر ویژگی ما دوخت صنعتی است که با بهترین دستگاه های روز دوخت انجام میشود.

پوسته بیرونی: پوسته سخت یا پوسته نرم

پوسته کاپشن بیرونی ترین پارچه است. این تا حد زیادی تعیین می کند که مقاومت کاپشن در برابر عناصر چقدر است.

کت های پوسته سخت هم ضد باد هستند و هم ضد آب هستند. آنها از پوشیدن احساس سفتی می کنند ، اما بهترین کار ممکن را در نگه داشتن عناصر انجام می دهند.

با این اوصاف ، پوسته سخت به خودی خود گرما را تأمین نمی کند. در شرایط سرما ، پوشیدن ژاکت سخت پوسته و بدون عایق ممکن است در شما احساس سرما کنده باشد. اگر کاپشن عایق بندی نشده باشد ، ممکن است لازم باشد یک لایه عایق اضافی بپوشید.

کاپشن زمستانی با پوسته های بیرونی مقاوم

محیط های کاری

با تمام آنچه در مورد تمامی فصول در مقالات ما گفته شده ، اگر در جایی زندگی می کنید که درجه حرارت هرگز به زیر پانزده نرسد و به ندرت با بارندگی  روبرو می شوید ، تنها چیزی که نیاز دارید یک کت پشمی است تا شما را به اندازه کافی گرم کند.

در این صورت ، شما ممکن است به دنبال یک کت زمستانی باشید که بتوانید آن را روی کت و شلوار خود بپوشید ، یا فقط خواهان یک کت راحتی باشید که می توانید هنگام بیرون رفتن از آن بپوشید.

در تمامی شرایط ما میتوانیم بهترین کاپشن های فرم اداری را به برای شما و کارکنانتان داشته باشیم.

قیمت برخی از محصولات زمستانی

از آنجا که کت های پوسته سخت از مواد گران تری ساخته شده اند ، گرانتر از کت های پوسته نرم هستند.

کت های پوسته نرم به جای ضد آب بودن ، در برابر آب مقاوم هستند. آنها بسیار نرم تر ، انعطاف پذیرتر و راحت تر از کت های پوسته سخت هستند و گرمای بیشتری را برای استفاده کنندگان فراهم می کنند.

کاپشن های پوسته نرم را می توان به عنوان لایه میانی به همراه یک کاپشن پوسته سخت به عنوان لایه بیرونی نیز پوشید.