لباس کار اداری لباس فرم

چه پارچه هایی برای دوخت لباس اداری مناسب هستند؟

برای دوخت لباس اداری چه در بخش انتخاب پارچه و چه در بخش رنگ و مدل آن، باید دقت زیادی به خرج داد.یکی از مهمترین مسائلی که در اولین قدم برای دوخت لباس اداری وجود دارد، انتخاب پارچه است. اینکه لباس فرم یا اداری چه جنسی باشد تا هم کارمندان در آن احساس راحتی داشته باشند و هم شکل کاملا رسمی و اداری داشته باشد، نکته ی بسیار مهمی است.

معمولا به دلیل این که در بیشتر ادارات و سازمان ها وسایل سرمایشی و گرمایشی وجود دارد، برای دوخت لباس اداری از پارچه هایی که خنک و سبک هستند استفاده می شود. البته بعضی از سازمان ها هم وجود دارند که برای فصل زمستان و فصل تابستان، لباس فرم جداگانه و مخصوص همان فصل را برای کارمندان تهیه می کنند. برای دوخت مانتو انواع مختلفی از پارچه وجود دارد، اما هر کدام مزیت و معایب خاص خود را دارند به همین دلیل پیشنهاد می شود که قبل از خرید انواع مانتو، چه اداری و چه مانتو مجلسی به جنس آن دقت نمایید.

طرح لباس فرم اداری در جوامع مختلف

طرح لباس ، همیشه متناسب با مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید  طراحی می شود. در همه جا انواع گوناگونی از لباس ها وجود دارد، که هر کدام مدل مخصوص خود را دارند و در جای مخصوص خود استفاده می شود. انواع لباس، می تواند  لباس فرم و اداری ، لباس زنانه ، لباس مردانه و … باشد. یکی از دلایلی که می تواند طرح لباس را جذاب کند، طراح آن است. همیشه برای طراحی لباس های خاص، مانند لباس فرم و اداری باید از یک طراح ماهر استفاده شود.

لباس هایی که طرح آن می تواند بسیار با اهمیت باشد، طرح لباس فرم و اداری است. طرح لباس فرم باید به گونه ای باشد، که در جذب مشتری نیز کمک نماید. شما می توانید لباس فرم و اداری و … لباس فرم بافتینه را نگاه کنید و اون فرمی که مد نظرتون هست را به راحتی و با اطمینان کامل خریداری کنید.

 

لباس کار اداری لباس فرم

چه رنگی برای طراحی لباس فرم و مانتو فرم اداری مناسب است؟

برای طراحی مانتو فرم اداری باید به نکات خاصی توجه داشت تا بتوان ارتباط خوب و مناسبی را با برند آن برقرار کرد. منظور از ارتباط لباس فرم  ما،  این است که حتما باید به طراحی لوگوی و ترکیب رنگ آن دقت شود و اگر  در برندسازی خود از رنگ خاصی استفاده می کند، حتما باید در طراحی مانتو فرم نیز از همان ترکیب رنگ استفاده شود. بنابراین یکی از مهمترین مسائلی که باید در رابطه با طراحی مانتو فرم اداری رعایت شود، رنگ  آن پارچه  است، که می تواند به صورت یک دست از یک رنگ خاص برای طراحی مانتو فرم استفاده شود و یا اینکه از چند رنگ می توان بهره برد.

با تشکر از توجه شما عزیزان:)

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =