تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

چاپ مستقیم روی تیشرت (چاپ بر اساس تقاضا)

یک مورد جدیدتر که از آزادی چاپ جوهرافشان استفاده می ‌کند، اما مستقیما بر روی لباس کپی می‌ کند.
مزیت هایی که دارند این است که طراحی‌ های کامل سفارشی که بیشترین مقدار جزییات و انتخاب رنگ زیاد دارند.
عیب هایی که دارند این است که برای سفارش‌ هایی که کوچک اند یا ممکن هست فقط یک سمپل مناسب داشته باشد. اگر چه بیشتر پرینت کنید، رنگشان کمرنگ تر می ‌شود و  روی لباس های رنگ تیره نتیجه خوبی نمی‌ دهد.

انواع تیشرت

با همه این صحبت‌ ها در مورد تیشرت، امکان دارد خیلی راحت یادتان برود که انواع متفاوت تیشرت وجود دارد. یکسری از انواع لباس ها به صورت زیر هستند:

همین طور که خلاقیت های خود را طرح می‌ زنید و طراحی می کنید، برای سایز واقعی لباس اطمینان کامل را داشته باشید که مناسب هستند. معمولا برای طراحی از یک سایز ۱۸*۱۸ اینچ (۴۶*۴۶ سانتی‌متر) استفاده کنید و برای تست کردنش، طرح را روی یک لباس قرار دهید. حتی این به این معنی نیست که به اجبار همه نقاط را با طرح خود پر کنید، اما یک طرح با اندازه واقعی به شما کمک می ‌کند تا ابعادش را درست و دقیق اندازه‌ گیری کنید.

قبل از اینکه در مورد چه نوع تیشرتی مناسب است تصمیم بگیرید به آقا یا خانم ایکس خود فکر کنید و  هدف خودتان را هم در نظر بگیرید؛ بطور مثال یک لباس کوتاه یا تنگ شاید انتخاب مناسبی برای تبلیغات یک دفتر وکالت نباشد..

ایده طراحی خود را ایجاد کنید

تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

 

طراحی شما می ‌تواند در میلیون ها مسیر متفاوت درچه بگیرد. همینجور که در حال ایجاد یک مشغله فکری هستید، از نکات های کمکی پائین استفاده کنید تا روی ابتکارات خود بتوانید تمرکز کنید.

از این به بعد قسمت جذاب کار شروع می ‌شود. پس حالا باید بفهمید که چه طرحی باید روی لباس شما قرار بگیرد. اطمینان داشته باشید که در همان اول کار وارد این قسمت نمی ‌شوید؛ حتی هر چه زمان و کار بیشتری برای آمادگی این قسمت قرار دهید، خودتان راحت تر هستید.

با تشکر از توجه شما کابر عزیز:)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 12 =