کفش مردانه لباس فرم

برخی دیگر از اشتباهات استایل آقایان

ما در این مطلب می خواهیم انواع دیگری از اشتباهات استایل های آقایان و لباس کار آن ها را که ادامه مطلب قبلی است برای شما توضیح دهیم و چه موارد یا کاربردی دارند.

شلوارهای خیلی بلند

شلوارهای بلندتر از قوزک پا، بخصوص در زمستان، پوشیدن اینها اشتباه بزرگی است، زیرا موقع بارش باران ته شلوارتان که تا پایین کفش کشیده شده، خاکی و کثیف می شود  و این استایل  اصلا جالب نیست. به همین دلیل قد شلواری که در زمستان تنتان می کنید، باید دقیقا مناسب با اندام تان باشد.

دستکش های بدون انگشت

دستکش های بدون انگشت فقط درزمانی که شما می خواهید از انگشتان تان کار بکشید، مورد استفاده هستند، در غیر این صورت نه تنها دست های شما را گرم نمی کند، نه هم زیبا و جذاب، مخصوصا برای آقایان نیست. پس برای خرید دستکش، دستکش هایی که از پشم یا چرم غنی تولید شده و همه دست هایتان را می پوشاند، بگیرید.

 

شلوارهای رنگ روشن

شلوارهای روشن را در روزهای عادی هم بپوشید، خیلی خوب و زیبا  است، اما در روزهای بارانی نه. به فکر ابن باشید که اگر چد قطره آب گل آلود روی شلوارتان بپاشد، چه اتفاقی می افتد؟ قطعا شما باید چند ساعت در مکان عمومی با همان شلوار کثیف و خاکی بچرخید. حتی باید سعی کنید ساعت ها برای شستن آن زمان بزارید. در آخر هم به نتیجه ای که دلتان می خواهد نرسید. سپس اگر نمی خواهید در این شرایط ریسک کنید، دنبال شلوارهای تیره رنگ مثل مشکی یا سورمه ای در کمدتان برای روزهای بارانی باشید.

نپوشیدن جوراب

شلوارهای کوتاه در فصل هایی چون بهار و تابستان به گونه ای که قوزک پا پیدا باشد، طبیعی است،  اما آیا زمستان هم این فرم را می تواند زد؟ خیر. سپس قبل از اینکه دیگران پیش خودشان فکر کنند که شما جوراب ندارید، بهتر است جوراب هایتان را بپوشید. بعلاوه، از جایی که رگ های خونی زیادی نزدیک به سطح پوست در مچ پاهای شما وجود دارد، بنابراین موقع هایی که جوراب نمی پوشید، زیاد احساس سرما می کید.

کفش نامناسب

قطعا تا حالا باید شنیده باشید که اگر پاها گرم باشند، مابقی بدنتان هم گرم می شود. پس کفش یکی از مهمترین چیزهایی است که باید در روزهای سرد زمستان به آن بها دهید. کفش هایی که انتخاب می کنید، نه تنها باید پاهای شما را به خوبی گرم کنند، حتی باید ضد آب هم نیز باشند، چون که باران غیر قابل پیش بینی است و اگر کفش هایی ضد آب نگرفته باشید که بپوشید، اکثر مواقع نگران خیسی پاهایتان می شوید.

کفش مردانه لباس فرمروز

امید است مطلب ما مورد توجه شما کابران عزیز قرار گرفته باشد:)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + بیست =