blank

راه و روش درست پوشیدن کت و شلوار

ما در این مطلب می خواهیم ادامه مطلب قبل را که در مورد راه و روش درست پوشیدن کت و شلوار بود، در اینجا بقیه اش را یرای شما کاربران عزیز توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید:)

به نقاط ظریف‌تر دقت کنید

الان نکته اندازه بودن کت و شلوار را می‌دانید. اما حواستان باشد که این جزئیات هستند که سبک یک دست کت و شلوار را تعریف می‌کنند. در این مورد گزینه‌های پیش رو زیادند. مهم‌ترین آن‌ها را در اینجا اشاره کرده‌ایم که باعث می‌شوند یک دست کت و شلوار بدون ایراد به چشم بیایند.

کمی از سردست پیراهنتان از زیر کت معلوم باشد

یک سانت از سردست پیراهنتان از کت بیرون را بیرون بزنید. دقیقا مانند قاب تابلوی نقاشی است که حالت قشنگ و خاصی به کت و ژاکتتان می‌دهد.
کمرتان را تنگ‌تر کنید: کت شما باید کیپ بدنتان باشد. به خیاطتان بگویید که از دو طرف قسمت کمر را تنگ کند. بعد از این کار شانه‌هایتان خودشان را بیشتر نشان می‌دهند، حالا چه چهارشانه باشید چه هم نباشید.
پاچه‌های شلوار خود را تنظیم کنید: شلوارهایی که پاچه ساده و صاف دارند همیشه خوب هستند، اما باید قسمت قوزک پا نقطه شکستی درست کنید. شلوار باید در این نقطه با کفش تماس داشته باشد، نه اینکه روی شلوار جمع شود، زیرا درست نمی ایستد.

از برگردان یقه شروع کنید

هیچی بیشتر از یقه به کت و شلوار سبک و شخصیت حمل نمی‌کند. یقه‌های باریک خوب اند، اما به شرطی که در پهن‌ترین قسمت تقریبا ۵ سانتی‌متر باشند. این روش بدون آنکه شبیه راک استار‌ها باشد، مدرن و زیبا است.

دو دکمه بپوشید

کت دو دکمه تبلیغ ما است، اما سه دکمه که خوش دوخت هم باشد می‌تواند خوب باشد. کت دو دکمه معمولا به همه آقایان می‌آید، شکل و سایز آن‌ها هر طور که می‌خواهد باشد. ما کت‌هایی که دکمه‌هایشان را پایین‌تر از آستین میگذارند را بیشتر می پسندیم، به دلیل اینکه بالاتنه را باریک‌تر و بلند‌تر نشان می‌دهند، پس دارای جلوه بیشتری هم می شود.

جیب زبانه دار

جیب‌های زبانه دار سنتی هم زیبا هستند. اگر از این طور جیب ها هم دوست داشته باشید استفاده کنید، خوب است.

 

کت وشلوار اداری لباس فرم

جیب نما

جیب نما برای کسانی که تیپ انگلیسی را بیشتر دوست دارند، مناسب است. پس این گونه افراد همچین استایلی بیشتر مورد دیدشان قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =