مانتوشلوار اداری لباس فرم
  • کت و شلوارزنانه را می توان به عنوان یک لباس زیبا و اسپرت برای خانم ها نام برد، که در کشورهای غربی نیز به عنوان لباس رسمی خانم ها حساب می شود و در مراسم های رسمی به طور معمول خانم های با شخصیت در سن های گوناگون از این سبک لباس استفاده می کنند، البته در خیلی از موارد مثل آژانس های هواپیمایی ،ادارات و مراکز دولتی ،مدارس، دانشگاه ها و .. به عنوان لباس فرم اداری بانوان کاربرد دارد.
  • لباس های فرم اداری در طرح ها و رنگ های مختلف که مناسب با سلیقه های گوناگون تولید می شوند. اکثر افراد ترجیح می دهند از رنگ های تیره تر و رسمی تر استفاده کنند و یا با توجه به رنگ سازمانی و یا استایل لباس فرم اداری از رنگ های شاد و پر انرژی تری مانند قرمز، صورتی، سبز، طلایی و … نیز در تن ترکیب لباس های فرم اداری استفاده کنند، که د راین صورت با دقت به طراحی لباس فرم می توان از گزینه هایی که هم خوانی بیشتری با طرح و رنگ لباس دارد و به طرح کلی آن ضربه ای وارد نمی کند سود برد و اگر این طور باشد، رنگ بندی لباس را به چیزی که در ذهنتان فکر می کنید نزدیک تر کنید.
  • همچنین اگر کارکنان یک سازمان، لباس های فرم اداری شبیه به هم را در محل کار بپوشند، یک احساس مشترک و متعلق خاصی بین آنها بوجود می آید، که دیگران به آسانی می توانند به آن دست پیدا کنند.

مانتوشلوار اداری لباس فرم

  • در خیلی از سازمان های بزرگ، با این اهداف از لباس فرم اداری استفاده می کنند که این کار باعث صرفه جویی در وقت و انرژی کسانی که کار می کنند می شود، چون اجباری نیست که آنها خیلی از مواقع لباس هایی را که در محل کار استفاده می شود انتخاب کنند. بعلاوه پول خیلی زیادی برای تهیه لباس های جدید تر خرج می کنند، بنابراین به مرور زمان می توانند برای پرسنل لباس جدیدی را تهیه کنید.
  • ایجاد احساس یکسانی میان افراد یک سازمان که از لباس فرم مشترک استفاده می کنند، بوجود می آید، مهم نیست یک فرد چقدر پولدار یا فقیر باشد. همه از لباس های فرم یکی و برابر استفاده می کنند. پس در نتیجه، با پوشیدن لباس فرم یکسان این احساس میان افراد تقویت می شود.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =