روپوش کار لباس فرم

نکات پوشیدن موفق لباس کار

همگی با هم باید کم رویی را کنار بگذاریم، واقع بین باشیم، در تصویر بزرگ واقعیت، هر چیزی که می پوشید، شخصیت واقعی شما را تشخیص نمی دهد، و ارزش شما را به عنوان یک انسان مشخص نمی کند، در اصل، در دنیای بدون تعارف واقعیت، مردم ما را اکثر وقت ها با لباس هایی که می پوشیم قضاوت میکنند، حتی شما دیگران را در اول قبل از آشنایی با شخصیتشان، آنها را نسبت به لباس هایی که می پوشند قضاوت میکنید.

روپوش کار لباس فرم

چه شما بخواهید و چه هم نخواهید، لباس های شما همیشه در حال برقراری ارتباط با دیگران است؛ علاوه براین، ایجاد تاثیر قوی روی قابلیت های شما در راه موفقیت تان دارد.

مردم قبل از اینکه با شخصیت واقعی ما آشنا شوند، در اصل شخصیتی که عرضه میکنیم، اول ما را همینطور که در مقابل آنها ظاهر میشویم قضاوت میکنند، خصوصا در محیط کار، قرارهای ملاقات و محیط هایی که قضاوت طرف مقابلتان نقش مهمی در موفقیت شما و  آن موقعیت دارد.

پیش گیری نشان داده طرز لباس پوشیدن شما نقش مهمی به نما دادن موفقیت مالی، اعتبار شخصیتی، اعتماد، هوش و خلاقیت و صلاحیت شما در استخدام یا ترفیع دارد.
و دقیقا به خاطر اینکه دیگران معمولا هر چیزی را می بینند باور میکنند، نه هر چیزی را که میگویید. لباس های شما به صورت هک کردن تصویر شما در ذهن دیگران است و این تصویر میتواند به سود یا به ضرر شما باشد. شما بعد از خواندن این مطلب می فهمید که چگونه این تصویر را دستکاری کنید تا به سود شما کار کند.
مدیر لباس فرم باتینه، ترجیح میدهد کارمندانی خوش تیپ (خوش لباس و آراسته) همراه با خلاقیت های ارتباطی داشته باشد تا کارمندانی با علم و استعداد خاص در تخصص، اما جدا از مهارت های ارتباطی و آگاهی از نحوه صحیح پوشش.

البته مشتریان، فروشندگان خوش استایل را بیشتر ترجیح میدهند تا افراد عادی؛ چون که در باطن تصور میکنند این فرد به خودش احترام میگذارد، به دلیل اینکه ظاهرش مرتب و منظم است، پس ما هم باید به او و به حرف هایش احترام قائل شویم.

امید است اطلاعات ما مورد توجه شما کاربران عزیز قرار گرفته باشد:)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 12 =