تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

شیوه های چاپ روی تیشرت تبلیغاتی

این روزها در کل دنیا چاپ روی تیشرت در زمینه صنعت های پرکاربرد و اما پرمصرف محاسبه میشود و این امور باعث توسعه روزافزون این صنعت در کل دنیا شده است و کشور عزیزمان هم از این صنعت روز دنیا عقب نیست و در ایران هم دستگاههای پیشرفته و ایده آلی برای چاپ روی تیشرت وجود دارند که هرکدام مناسب با نوع چاپ مورد استفاده قرار می گیرند که قطعا گاهی هزینه های چاپ دو تیشرت تا چند صد هزار تومان با هم می تواند تفاوت داشته باشد.

کیفیت چاپ

یکی دیگر از ویژگی های خیلی مهم انتخاب یک تیشرت تبلیغاتی مناسب کیفیت چاپ روی آنها است. کیفیت چاپ روی تیشرت ها به گونه های مختلف چاپی که در بالا به خیلی از آنها اشاره شد بستگی دارد. اما از گفتن این نکته نمیتوان نادیده گرفت که در هر روش هم استفاده از مواد اولیه  نیز در ماندگاری و کیفیت چاپ هر تیشرت تاثیر خواهد داشت.
در روش های چاپ مستقیم روی تیشرت به این نکته باید دقت داشته باشیم، که قالب دستگاه های موجود دارای رنگ سفید نیستند، به همین دلیل از رنگ سفید تیشرت به عنوان پشت زمینه تصویر استفاده میشود و به عبارتی همه ی رنگ ها چاپ میشوند.

تیشرت تبلیغاتی لباس فرم

به همین دلیل روش چاپ مستقیم که معمولا یکی از بهترین و بالاترین کیفیت ها در اختیار ما قرار می دهد، روی تیشرت های سفید و یا روشن قابل استفاده می باشد. اگر بخواهیم روی تیشرت, پارچه تیره یا مشکی چاپ مستقیم بزنیم قطعا باید دستگاه دارای رنگ سفید جداگانه باشد که ابتدا تیشرت را با رنگ آستر سفید کند و بعد روی رنگ سفید طرح را به صورت ذهنی خودش آن را بکشد. البته از دیگر روش های پرکاربرد روز دنیا برای چاپ روی تیشرت چاپ کاترپلاتر می باشد، که در برخی از چاپ لباس های ورزشی از این روش استفاده میشود، که دوام و کیفیت عالی دارد، اما فقط یک ویژگی دارد و آن هم این است که باید به صورت تک رنگ و یا رنگ هایی که از هم جدا می شوند استفاده شوند.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه چند روش چاپ روی تیشرت را نام ببریم، به موارد زیر می توانیم اشاره کنیم:

• چاپ لیبلی

• چاپ سابلیمیشن (چاپ حرارتی به صورت مستقیم)

• چاپ کاتر پلاتر ( چاپ به صورت تک رنگ)

• چاپ به صورت مستقیم روی تیشرت

• چاپ سیلک

• چاپ مدیا (چاپ به صورت تمام رنگی )

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 4 =