لباس کار لباس فرم

انواع پارچه کجراه

پارچه کجراه فلامنت

پارچه کجراه فلامنت ویسکوز

پارچه کجراه کتان

انواع لباس های تولید شده با پارچه کج راه

لباس فرم مدارس

لباس های پزشکی و پرستاری

لباس های کار کارگری

مانتو شلوار اداری

پیراهن فرم

تولیدی لباس فرم بافتینه در راستای هدف والای خود برای کسب رضایت مشتریان از مرغوب ترین نوع پارچه های موجود در بازار استفاده میکند.

باید این را در نظر بگیریم که هر نوع لباس کار پارچه مخصوص خود را میخواهد که مشاوران گروه تولیدی لباس فرم بافتینه با در نظر گرفتن محیط کار و دمای شهر قرار گرفتن محل کار نو پارچه را انتخاب میکنند.

لباس کار لباس فرم

شما میتوانید برای بازدید از محصولات بافتینه از وب سایت های فعال این مجموعه دیدن فرماید یا برای خرید و سفارش محصول با تماس با مشاوران راهنمایی های لازم را بگیرید.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

کاربرد پارچه کتان در تولیدی بافتینه

پارچه کتان دارای ایستایی و براقیتی است که باعث شده که بسیاری از طراحان لباس بافتینه تمایل به استفاده از آن را داشته باشند به همین دلیل در دوخت بهترین لباس کار در صنعت  از این پارچه استفاده می شود از جمله لباس هایی

که در صنعت کار از پارچه ی کتان برای دوخت آن ها استفاده می شود می توان به مواردی همچون شلوار و پیراهن فرم اداری مردانه و مانتو و ششلوار زنانه ،لباس کار های کارگری  اشاره کرد.

کاربرد پارچه های کجراه در تولید لباس کار

در هر زمان که نام پارچه کجراه به زبان می آید سریعا لباس های کار در ذهن نقش میبندد البته این پارچه در تولیدات دیگر نیز کاربرد دارد.

پارچه های کجراه یکی از کاربردی و معروف ترین پارچه هایی است که در صنعت تولید لباس کار از آن استفاده میشود.کاربرد پارچه کجراه باعث شده است که لباس کار هایی با تعداد بالا را با این پارچه تهیه و تولید کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 20 =