معرفی برخی از پارچه های کاربردی لباس کار

پارچه های کتان

پارچه های کتان ، به همراه بهترین راحتی ، بهترین محافظت در برابر گرما و شعله را دارند. این پارچه ها با استفاده از بهترین الیاف نخی برای استحکام و دوام ساخته می شوند و با یکپارچه سازی منحصر به فرد درمحصولات بافتینه ترکیب می شوند.

در نتیجه ، لباس کار تولید شده از این پارچه ها بدون از دست دادن خاصیت محافظتی و آسایش آنها ، ده ها چرخه شستشو را تحمل می کند ، و این باعث می شود آنها برای بخش نفت و گاز ، جایی که لباس ها دوباره و دوباره شسته می شوند ، مناسب باشد.

خواص پارچه های کتان

پارچه های کتان دارای خاصیت اتو شدن هستند که طول عمر آن بیشتر است و مطابق با استاندارد تأیید شده و باعث می شود که آنها مستقیماً در برابر پوست پوشیده شوند.

این محصولات با طیف وسیعی از خواص اضافی از جمله آنتی استاتیک ، دفع آب و پوشش ضد باد ساخته می شوند.

blank

مشخصات پارچه های لباس کار

پارچه های لباس ، پارچه های مقاوم در برابر شعله پارچه های ضد آب ، پارچه کجراه ، پارچه تترون ،پارچه فاستونی که برای دوخت انواع لباس کار از جمله پیراهن و شلوار فرم اداری ،کت و شلوار ، لباس کار دو تکه ، لباس کار یکسره،لباس کار دو بنده و غیره استفاده میشود .

در حقیقت پارچه هایی که بطور خاص برای پاسخگویی به تقاضا برای عملکرد بالاتر در هر برنامه و بخش طراحی شده اند.

ما می خواهیم بسیاری از نوآوری های جدیدی را که در این محدوده ها ایجاد کرده ایم به نمایش بگذاریم ، و نشان از تخصص فنی و دانش بازار که ما را در توسعه پارچه های آینده سوق می دهد کمک بگیریم.

محصولات بافتینه

علاوه بر این ، محدوده محصولات بافتینه ذاتاً پارچه های مقاوم در برابر شعله را که دارای خاصیت بالایی در سطح فیبر هستند ، می پوشاند.

ترکیبی از ترکیبات بهینه برای دستیابی به خواص طولانی مدت و همچنین مقاومت و دوام به محصولات لباس کار کمک می کند تا از دیگران متمایز شوند.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شش =