آگاهی از امنیت البسه کار

دستکش ها

دستکش  یکی از مهمترین وسایل لباس هنگام رفتن به محل کار در زمستان است!ما دستکش های داخلی با انگشتان حسگر داریم تا بتوانم از تلفن و دستکش های بیرونی استفاده کنیم.

دستکش مخصوص حرارتی مناسب برای شکارچیان یا عکاسان ، یا دستکش هایی برای کار های سخت تر مانند قصابی و دیگر کار ها نیز موجود داریم.

راهنمای اندازه لباس کار

اطمینان از اینکه لباس کار مناسب داشته باشید همیشه مهم است. لباس های گشاد یا نامناسب نه تنها برای حرکت مضر است بلکه بر راحتی شما نیز تأثیر می گذارد.

همه تولید کنندگان دستورالعمل های اندازه گیری خاص خود را دارند ، بنابراین آنچه ممکن است برای یک نام تجاری مناسب باشد ، ممکن است با نام تجاری دیگر سست باشد یا محکم باشد.

لطفا توجه داشته باشید: این راهنما فقط برای مرجع است ، لطفاً قبل از خرید با دقت به اندازه هر مورد نگاه کنید ، زیرا اندازه تولید کنندگان متفاوت است یا راهنماهای جداگانه ای را که در پایین این پست در دسترس داریم مشاهده کنید. …

آگاهی از امنیت البسه کار

البسه های زمستانی

کلاه و شال گردن ، یک گرم کن را انتخاب کنید که گوش های شما را بپوشاند و محکم روی سر شما بنشیند و بدون لغزش باشد.

کلاهی که از بافتینه به عنوان کلاه فرم برای کارکنان خریداری میکنید این قابلیت را دارد که گلدوزی شود و برای کار شما خصوصی سازی شود.

سفارشی سازی لباس کار

طیف گسترده ای از ورق های چاپ فلکسی همه کاره ما برای سفارشی سازی بالا و کم هزینه لباس کار شما مناسب است.

این راه حل مقرون به صرفه به طور مستقیم بر روی محصولات انتخابی شما فشار داده می شود ، و می تواند گزینه های متنوعی را ارائه دهد با سبک های خاص و ویژه ، تا لباس های مارک دار شما واقعاً از جمعیت متمایز شود.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت شما مشتریان میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 1 =