بهترین های زمستان در تولیدی لباس فرم بافتینه

لایه های لباس کار در زمستان

برای کسانی که نمی دانند ، لایه بندی ساده پوشیدن بیش از یک مورد بر روی یکدیگر است ،  پوشیدن پلیور فرم اداری روی پیراهن ها یکی از لایه های مفید در بخش لباس های فرم اداری است.

بنابراین فرض کنید یک لباس زمستانی اساسی حداقل از سه لایه تشکیل شده باشد. می توانیم آنها را به سه دسته تقسیم کنیم:

لایه های پایه (به عنوان مثال زیر پیراهن ، تی شرت ، پیراهن)

لایه های میانی (به عنوان مثال پیراهن ، پلیور ، پلیور کش باف پشمی ، جلیقه ، ژاکت جین)

لایه های بالایی (به عنوان مثال کت تک ، کاپشن زمستانی)

بهترین های زمستان در تولیدی لباس فرم بافتینه

توجه به لباس کار ها و لایه ها در زمستان

اینکه چیزی به عنوان پایه ، لایه میانی یا بالایی عمل می کند کاملاً به لباس بستگی دارد ، اما بیایید آن را ساده نگه داریم.

به طور طبیعی ، لباس شما باید کاملاً متناسب باشد. شما نمی توانید فقط لباس های تصادفی را از کمد لباس خود بیرون بیاورید و آنها را روی هم لایه کنید.

شما باید آنها را هماهنگ کنید. بنابراین قبل از اینکه لباس بپوشید ، لایه های خود را روی تخت خود قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که همه لباس ها با هم مطابقت دارند.

بهترین نوع های لباس زمستانی برای مردان در معرض سرمای شدید

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه بسیاری از محوصلات را هر ساله در مجموعه ای از کت و کاپشن های زمستانی ارائه می دهیم ، اما برخی از محصولات در طراحی لباس زمستانی مخصوصا برای مقابله با دمای بسیار سرد و شرایط سخت آب و هوایی تخصص دارند. اگر به دنبال محافظت از خود در برابر آب و هوا هستید ، محصولات ما را دنبال کنید.

رعایت اصول لباس پوشیدن

قانون کلی که در هنگام لایه بندی باید به خاطر داشته باشید این است که شما از داخلی ترین لایه به بیرونی ترین لایه ضخامت را ایجاد کنید. این بدان معناست که شما سبک ترین پارچه ها را به بدن نزدیک و با هر لایه سنگین می کنید.

قانون دیگر این است که شما هرگز نباید آنقدر لایه بپوشید که حرکت را محدود کنید. شما باید لایه های کافی بپوشید تا ضمن داشتن دامنه حرکتی کامل ، به خصوص در بازوها ، شما را گرم نگه دارد. شما باید تعادل پیدا کنید.

محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه به صورت استاندارد تولید میشود و بالا ترین کیفیت را در بازار ایران داریم. بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت های شما متشکریم.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 17 =