سبک ها مدرن و البسه های کار بافتینه

استاندارد های لباس کار

لباس های کار تولیدی لباس فرم بافتینه علاوه بر رعایت استانداردها ، سبک های جدید بدون یکنواختی را در خود دارد.

لباس های کار بافتینه علاوه بر زیبایی و امنیت بالا به دنبال برخی نکات کاربردی در لباس کار باید به شما کمک کند که در محیط کار به راحتی ابزار های مورد نیاز در دسترس باشد.

لباس های کار را با توجه به بیست سال تجربه و کارکردن با تقریبا تمامی مشاغل با توجه به استاندارد های ایران در تولیدی لباس فرم بافتینه طراحی و تولید میکنیم.

تجهیزات جانبی

انباشتن لوازم جانبی ، حتی هنگام پوشیدن لباس مناسب ، شلختانه به نظر می رسد. به نمایش گذاشتن مجموعه البسه های کار مفید بسیار کاربردی خواهند بود.

تجهیزات جانبی شامل دستکش ، انواع کلاه و گوش گیر و غیره… در بخش کارگاهی میباشد. در بخش اداری نیز البسه های کار شامل کراوات ، پاپیون ، دگمه سر دست و غیره میباشد.

سبک ها مدرن و البسه های کار بافتینه

سبک های تولیدی لباس فرم بافتینه

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه لباس هایی با سبک های مدرن و سنتی را برای ارائه داریم. لباس هایی بروز که تمامی امکانات حرفه ایی یک لباس کار حرفه ایی را داراست.

شما میتوانید به راحتی در وب سایت های فعال ما نمونه لباس ها با  سبک های  متناسب شغل خود را انتخاب کنید. سبک هایی از لباس کار مدرن با رنگ بندی های متنوع و خاص که با بالاترین کیفیت موجود است.

کفش ایمنی

کفش ها در محیط های اداری باید مشکی ، سرمه ای ، قهوه ای  باشند ، کیف خود را با کفش خود هماهنگ کرده و یک کیف کوچک را به جای کیف بزرگ  انتخاب کنید.

در مشاغل کارگاهی یکی از موارد بسیار با اهمیت کفش های ایمنی است که در مدت زمان فعالیت فرد را در امنیت کامل قرار دهد.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت های شما کمال تشکر را داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =