دوخت های تمام صنعتی محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه

دوخت های صنعتی

برای داشتن دانش عمیق در مورد لباس های کار تولیدی لباس فرم بافتینه باید بدانید که ما در تولیدی لباس فرم بافتینه از  انواع مختلف چرخ خیاطی برای تولید لباس های کار گوناگون استفاده میکنیم.

کاربرد این ماشین ها نیز با مثالی ذکر شده است. این به مشتریان کمک میکند که بهترین لباس های کار مناسب محیط های کاری را برای کارکنان خریداری کنند.

دستگاه های صنعتی

برخی از دستگاه کوک قفل می کند که در بحث لباس های کار امر مهمی به شمار میرود. بخیه های قفل با یک نخ سوزن و یک نخ تشکیل می شود. این چرخ خیاطی بسیار پر کاربرد است و برای دوخت کوک استفاده می شود.

دستگاه های بخیه قفل تک سوزنی برای اتصال دو یا چند تکه پارچه به هم استفاده می شود. این دستگاه برای دوخت مواد سبک وزن ، متوسط ​​و سنگین استفاده می شود.

دوخت های تمام صنعتی محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه

چرخ های صنعتی تولیدی لباس فرم بافتینه

از چرخ خیاطی های صنعتی به طور معمول در تولید انبوه لباس کار استفاده می شود. چرخ خیاطی صنعتی نیرو محرک است و با سرعت بسیار بالایی کار می کند.

چرخ خیاطی صنعتی انواع مختلفی دارد. برخی از چرخ های خیاطی مخصوص برای ایجاد کلاس های درز و کوک خاص وجود دارد.

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه  برای دوخت بهترین لباس های کار از بهترین چرخ های صنعتی استفاده میکنیم. لباس هایی با دوخت های صنعتی سه سوزنه که ماندگاری بالایی دارد.

چرخ خیاطی صنعتی

چرخ های صنعتی استفاده شده در تولیدی لباس فرم بافتینه در دو نخ ، چهار نخ و پنج نخ در دوخت لبه وجود دارد. یک دستگاه  می تواند انواع مختلفی از بخیه ها را ایجاد کند.

این دستگاه برای سرب بندی پانل های لباس (به عنوان مثال: پانل های شلوار روی هم) و برای دوخت بیش از حد استفاده می شود.

این نوع دستگاه ها بیشتر در دوخت لباس های بافتنی برای دوخت بیش از حد استفاده می شود. مانند کوک های درز کناری یک تی شرت با استفاده از این دستگاه  انجام می شود.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت های شما متشکریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =