لباس های کار بافتینه مناسب برای فصول مختلف سال

لباس کار در بهار و تابستان

در بهار و تابستان ، لایه بالایی شما می تواند یک تی شرت با پارچه جودن باشد ، اما در صورت شروع باد ، خوب است که لباس بادگیر به همراه داشته باشید که این امر میتواند بسیار مفید داشته باشد.

لباس های کار بسیاری در تولیدی لباس فرم بافتینه موجود میباشند که در فصول گرم سال بسیار مناسب هستند. لباس های کاری که ایمنی بدن را در برابر خطرات احتمالی در حین کار را تا حد زیادی کاهش میدهد.

لباس های کار یکسره کارگری ، لباس های دو تکه ، لباس های دوبنده که با استفاده از پنبه های نخی تولید میشوند و در طول فصل گرم راحتی را برای فرد استفاده کننده به همراه دارد.

لباس کار در پاییز و زمستان

در پاییز و زمستان یک کت عایق بندی خوب به عنوان لایه بالایی خود انتخاب کنید. از لباس های بیرونی که در مقابل باد و باران مقاوم هستند استفاده کنید.

به دنبال لباس بیرونی مدرن ، دافع آب ، عایق بندی شده ساخته شده از مواد مصنوعی و  یا پنبه ای باشید که در صورت لزوم می تواند در ماشین شسته و خشک شود.

لباس های کار بافتینه مناسب برای فصول مختلف سال

لباس های کار مناسب برای هر آب و هوایی

وقتی در فضای باز کار می کنید ، باید آماده هر نوع آب و هوا باشید. به همین دلیل ایده خوبی است که عادت لباس پوشیدن را لایه لایه کنید. شما می خواهید یک لایه پایه ، یک لایه میانی و یک لایه بالایی داشته باشید.

لایه پایه یا لباس زیر شما باید عرق را از بدن دور کند. این مورد مهم هم در هوای گرم و هم در هوای سرد اهمیت دارد. برای آب و هوای سرد ، همچنین می خواهید لباس زیر شما گرما را نزدیک به پوست نگه دارد.

لباس های تولیدی لباس فرم بافتینه ساخته شده از مخلوط پشم هر دو کیفیت را فراهم می کند.

در محافظت در برابر باران خوب سرمایه گذاری کنید

در هر یک از فصل های سال برای کارکنان خود یک کت بارانی یا بادگیر مناسب و سبک داشته باشید تا بتوانید برای هرگونه باران غیر منتظره آماده باشید.

خشک ماندن برای سلامتی و ایمنی شما در هوای سرد ضروری است و در هر زمان از سال باعث صرفه جویی در وقت می شود زیرا نیازی به توقف و تعویض لباس نخواهید داشت زیرا به طور ناگهانی خیس شده اید.

رسالت ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت ها شما متشکریم.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + بیست =