لباس زمستانی لباس فرم

انواع پوشاک زمستانی

ما در این مطلب می خواهیم انواعی دیگر از پوشاک های زمستانی را برای شما توضیح دهیم که چطوری هستند.

بوت های بلند

بوت های بلند در واقع شیک و فرم مناسبی دارند، همچنین در بارندگی وسرما هم می توانند محافظ خوبی برای شما باشند شما می توانید آن ها را با لباس یا شلوار جین های جذب، دامن های کوتاه و پیراهن هم ست کنید. بوت های بلند را می توانید در بیشتر در مجلس های عروسی از آن ها استفاده کنید که سرمای زیاد را بگیرد.

نیم بوت

نیم بوت ها هم، دسته هایی از مدل هایی هستند که هیچ وقت قدیمی نمی شوند. بهترین پیشنهاد ما برای ست کردن با تیپ یا استایل زمستانی هستند. آنها را می توانید با پیراهن های  زیر زانو  و یا جین های جذب ست کنید که تیپ خاصی را داشته باشید، که می توان آن ها را با پالتو هایی که تا زیر زانو هستند هم بپوشید. چون جلوه بیشتر هم دارد.

جین جذب

شلوارهای لی جذب، انتخاب مناسبی برای فصل های سرد سال هستند، چون بوت های زمستانی باید با شلوار لی جذب یا ساپرت آن ها را بپوشید، به طور کلی بهتر است این شلوارها را با کت هایی که چرم هستند ست کنید. برای کفش هم می توانید از نیم بوت های تخت یا پاشنه دار استفاده کنید.

کت چرم

کت های چرم را با هر نوع لباس هماهنگی دارند. جزایی از استایل های شیک زمستانی هستند، که بهتر است با کفش چرم یا فرم هایی که به چرم بیایند، ست می شوند. این کت ها برای همه استایلی ست نمی شوند، با یکسری چیزهای خاص بیشتر ست می شوند.

 

لباس زمستانه لباس فرم

شال های بزرگ

اکثرا شما هم با شال ها و یا روسری های بسیار بزرگ برخورد کرده اید، می توانید کمی خلاقیت به خرج بدبد که از همین شال ها استفاده لازم را ببرید و استایل جذاب تری برای خودتان را بسازید. این شال ها را میشه با همه چیز ست کرد، اما بستگی به تیپی دارد که می خواهید بزنید باید ان  را ست کنید و اون شالی که خاص ترین استایل داشته باشد را انتخاب کنید و ان را بپوشید، که یک فرم خیلی قشنگی را نسبت به بقیه برای خودتان ایجاد کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 11 =