blank

تیپ جدید

با خودتان رو راست باشید. اقرار کنید که قدتان کوتاه است و کت‌های کوتاه تری بگیرید. دستمال جیبی را یادتان نرود، زیرا نگاه را به طرف سینه می‌کشاند، نه شکم. پایین بودن دکمه اول کت باریک تر نشانتان می دهد. سر آستین هایتان را بیرون بگذارید تا دست‌هایتان بلند‌تر به چشم بیایند. پای شلوار اگر گشادی اش کمتر باشد، قدتان را بلند‌تر نشان می‌دهد. کفشی را انتخاب کنید که کفیه محکم داشته باشد و تکیه گاهی برای وزن شما شود.

تیپ قبلی

با کت و شلواری که خیلی گشاد باشد، که حتی قیمتش هم گران هست، باعث می‌شود که بی نظم به چشم دیگران بیایید. اصلا کت و شلوارهایی که کتشان زیاد بلند است نگیید. زیرا پاهایتان را کوتاه‌تر نشان می‌دهند. جمع شدن پاچه شلوار در قسمت قوزک پا، وزن شما را بیشتر از چیزی که هست نشان می‌دهد.

کت شلوار رسمی لباس فرم

سه تیپی که کمکتان می‌کنند متمایز شوید

  • کت چهاردکمه جذب: اگر می‌خواهید کت چهاردکمه شما جذاب به نظر برسد، باید آن را باریک و کیپ بدنتان بخرید. اگر همیشه از اپل‌های بزرگ دوری کنید بهتر است.
  • همیشه دکمه کت چهار دکمه را ببندید: زمانی که دکمه‌های کت چهاردکمه را باز میگذارید، به هیچ عنوان فرم خوبی ندارید و جلوی کت بد می‌ایستد. باید همیشه دکمه‌های کت چهاردکمه، خصوصا دکمه‌های داخلی را ببندید.
  • بجای چهاردکمه، شش دکمه بپوشید. اگر مایل نیستید مانند خواننده‌های دهه هشتاد به چشم مردم بیایید، تلاش کنید بجای مدل چهاردکمه، کت شش دکمه با یقه بالا‌تر بپوشید، چون که بهتر است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =