کت و شلوار اداری لباس فرم

خرید مدل پالتو اداری مردانه شیک و ارزان

امروزه برای خرید پوشاک، حتما رفتن به فروشگاه و خرید البسه مورد نظر مطرح نیست. به طور معمول می توان اول کمی در فضای اینترنتی جستجو کرد و کلیات خرید لباس مورد نظر را بررسی کرد. همچنین می توانید در سایت لباس فرم بافتینه بروید و خرید اینترنتی خود را از تولیدی ما به راحتی انجام دهید. در این قسمت در مورد راهنمایی خرید پالتوی اداری مردانه که در تولیدی لباس فرم بافتینه است، مطالبی بیان کنیم.

راهنمای خرید پالتوی اداری مردانه

زمانی که فصل سرما شروع می شود، معمولا آقایان دنبال خرید پالتو می روند. پالتو اداری در اصل نوعی کت اداری ضخیم و بلند است که حتی برای روی کت و شلوار اداری هم استفاده میشود. می توان گفت تفاوت کت با پالتو اداری در دید اول، انداره قد آنها است. کت اداری  کوتاه تر است و تا کمی پایین تر از کمر را می پوشاند. در صورتی که قد پالتو ها تا زیر زانو یا مچ پا می رسد.

زیرا آقایان مدت زمان زیادی برای آگاهی از هدف های مد صرف نمی کنند؛ انتخاب کردن پالتوی مردانه برای آنها کمی مشکل به نظر می رسد. در انتخاب پالتو اداری باید به جنس، رنگ، نوع دوخت و هدفی که از خرید پالتو اداری دارید دقت کنید. در مورد سایز پالتو یادتان باشد که در مواقعی، لازم است پالتو را روی کت و شلوار اداری خود پوشید. سپس باید پالتو سایز مناسبی داشته باشد. البته افراد جوان تر در واقع ترجیح می دهند پالتوی اداری مردانه فیت بدن خود را انتخاب کنند.

نوع دوخت پالتوی اداری مردانه

کت و شلوار اداری لباس فرم

گشادی کمر پالتوی اداری مردانه به این علت است که مواقع پوشیدن روی کت و شلوار اداری شیک به چشم بیاید. در مورد قد بهتر است کمی بالاتر از زانو باشد، اما انتخاب قد پالتو اداری به سلیقه افراد ربط دارد. افرادی که سرما را بیشتر حس می کنند، بهتر است پالتویی با قد زیر زانو یا تا مچ انتخاب کنند، زیرا این مدل پالتو های اداری پایین تنه را نیز گرم تر نگه می دارد. نوع دوخت یقه پالتوی اداری مردانه باید به گونه ای باشد که به آسانی بالا قرار بگیرد و در زمان سرما گردن را بپوشاند.

یکی از گزینه های ضروری در انتخاب پالتوی اداری مردانه، نوع دوخت آن است. نوع دوخت روی کاربرد کیفیت و زیبایی پالتوی اداری مردانه تاثیر گذار است. در واقع بعضی وقت ها جنس پارچه مرغوب است، اما به دلیل دوخت نامناسب، ظاهر پالتو خاص به نظر نمی آید. شانه های پالتوی اداری مردانه باید به گونه ای دوخته شود که بروی بدن آویزان شود. اندازه کمر پالتو نیز باید آزاد باشد.

امید است مطلب ما مورد توجه شما کاربران عزیز قرار گرفته باشد:)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 9 =