روپوش آشپزی لباس فرم

انتخاب لباس مناسب پیشخدمت در رستوران ها

در هنگام انتخاب لباس پیشخدمت ، سبک و تصویر تنها عواملی نیستند که فروشگاه های مواد غذایی در نظر می گیرند.

بنابراین لباس پیشخدمت ها نیز به ویژه کفش ها باید کاربردی و راحت باشند. یونیفرم باید در برابر فرسودگی شغلی و شستشوی مکرر بایستد ، بدون اینکه آن را فرسوده ، پیر یا تغییر رنگ جلوه دهد.

بنابراین به نظر می رسد راز یکنواختی معمولی و راحت و در عین حال شیک و متناسب با سبک رستوران یا کافه است.

روپوش آشپزی لباس فرم

چه نوع لباس کاری در کافه یا رستوران ها استفاده میشود؟

پیراهن پیشخدمت کلاسیک ، یک پیراهن سفید؛ کراوات سیاه؛ یا جلیقه ؛ شلوار با مانتو  مخصوص خانمها ، کامل با پیش بند بلند ، اکنون به اندازه انواع مواد غذایی موجود در صنعت میهمان نوازی متنوع است.

امروزه ، رستوران ها یا شرکت های میهمان نوازی اغلب لباس کار پیشخدمت خود را برای نشان دادن سبک خاص خودشان انتخاب می کنند. محیط های این چنینی بیشتر ، مانند کافه ها ، فروشگاه های فست فود یا کافه ها ، اغلب لباس های ساده مانند یک تی شرت ساده را با آرم شرکت ، یک جفت شلوار جین و پیش بند اتخاذ می کنند.

در حالی که پیشخدمت در رستوران هایی که می خواهند تصویری پیشرفته تری به نمایش بگذارند ممکن است هنوز هم به سبک کلاسیک تر پیراهن و کراوات بپوشند.

با این وجود مهم است که کارکنان انتظار خیلی باهوش تر از مشتریان خود به نظر نرسند ، که به طور فزاینده ای لباس بیشتری را برای رفتن به بیرون برای صرف غذا در یک رستوران به دست می آورند.

تولیدی لباس فرم بافتینه با طرحی نو و ساختاری جدید در نظر داد که با تولید لباس فرم هایی با سبک های خاص طبق نظر مشتریان روند هر چه سریع تر حرفه ایی تر شدن مشتریان خود را فراهم سازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نوزده =