لباس کار لباس فرم

انتخاب لباس های محافظ مناسب با ارزیابی دقیق خطر توسط گروه تولیدی لباس فرم بافتینه

لباس های کار محافظ در میزان محافظت ، مواد ، طراحی و برچسب زدن آن متفاوت است. ما باید با توجه به نتایج ارزیابی ریسک ، لباس های کار محافظ مناسب انتخاب کنیم. هنگام انجام ارزیابی ، موارد زیر توسط تولیدی لباس فرم بافتیته ذکر می شود:

خطرات موجود در محل کار را به عنوان شروع کار ارزیابی میشود. هنگام ارزیابی خطرات ، در نظر گرفته میشود که آیا اقدامات ایمنی دیگری نیز وجود دارد که مؤثر تر از استفاده از لباسهای کار محافظ است.

ابتدا یک لیست چک تهیه میشود. اطمینان حاصل میکنیم که همه خطرات ، اطلاعات لازم و اقدامات ایمنی صورت گرفته مخاطب هستند.

روشهای ارزیابی و اقدامات ایمنی مربوطه را در زمان مناسب مرور میکنیم و در صورت لزوم تجدید نظر میشود.

ضرورت لباس کار

لباس محافظ نوعی تجهیزات محافظ شخصی است. علاوه بر اینکه به عنوان لباس کار یا یک دستی  مورد استفاده قرار می گیرد ، از کارگران نیز در برابر صدمات ناشی  از تماس با مواد شیمیایی یا شعله ، اعتصاب ، ضرب و شتم ، تابش ، سرمازدگی شدید ، هوای گرم و نامطلوب محافظت می کند.

این جزوه دستورالعملهای عملی در انتخاب و نگهداری لباس های محافظ را ارائه می دهد.
علاوه بر تهیه لباس کار و تجهیزات حفاظتی مناسب ، کارفرمایان همچنین وظیفه دارند تا اطلاعات لازم ، دستورالعمل ، آموزش و نظارت را در اختیار کارکنان قرار دهند تا درک کنند که چرا مجبورند از لباس و تجهیزات محافظ شخصی و چگونگی استفاده صحیح از آن استفاده کنند.

کارمندان باید با استفاده از آموزش ، آموزش تحت آموزش و استفاده از تجهیزات محافظ شخصی ارائه شده با کارفرمایان خود همکاری کنند.

با همکاری بین تولیدی لباس فرم بافتینه و کارفرمایان و کارمندان ، می توان خطرات احتمالی ایمنی و سلامتی در محل کار را کاهش داد ، با راندمان کار بهبود یافته و ضررهای غیرضروری به حداقل می رسد.

لباس کار لباس فرم

 

انواع لباس کار در تولیدی لباس فرم بافتینه

لباس کار مقاوم در برابر سرما

لباس کار ضد حرارت

لباس حراست و نگهبانی

لباس کار با دید بالا

لباس کار محافظ در برابر مواد شیمیایی

تولیدی لباس فرم بافتینه با روند موفقیت آمیز خود در تولید لباس کار پشتیبان مشتریان خود میباشد تا با خیالی آسوده و امنیت بالا  بتوانند در شغل خود فعالیت کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =