لباس کار لباس فرم

انواع لباس کار در تولیدی لباس فرم بافتینه

مقاومت در برابر سرما

هنگام انتخاب لباس کار محافظ برای محیط کار سرد ، باید عواملی مانند دما ، رطوبت و باد شدید در نظر گرفته شود.

لباس کار لباس فرم

در محیط سرد و بسیار مرطوب ، موارد زیر به ویژه باید در نظر گرفته شود:

آیا کار سبک است یا سخت؟

آیا کارهایی است که باید در محیط باز  یا محیط بسته انجام شود؟

آیا کاربر در معرض بادگیر یا شرایط نامساعد آب و هوا قرار دارد؟

انتخاب لباس زیر مناسب دیگر مسئله مهم است. هنگام کار در محیط سرد ، از پوشیدن لباس زیر لباس از موادی که رطوبت را جذب می کنند ، خودداری کنید ، به عنوان مثال پنبه چنین موادی پس از رطوبت پوست باعث سردی و سفت شدن پوست می شود.

در شرایط شدید ، ابریشم و پشم بهترین مواد برای لباس زیر هستند. اگر کارگران در هنگام کار همچنان ایستادگی کنند ، مواد ساخته شده توسط انسان مانند پلی پروپیلن که رطوبت را جذب نمی کنند باعث می شوند که احساس پنبه گرمتر داشته باشیم. جنس لباس روی لباس زیر باید از مواد جاذب رطوبت باشد.

لباس با دید بالا

بسیاری از حوادث منجر به صدمات و تلفات می شود که کارگران در محیطهایی کار می کنند که به راحتی نمی توان آنها را دید. هنگام ایجاد ترتیب کار ، مهم است که کارگران را در چنین شرایط نامطلوب قرار ندهید. اگر این امر عملی نباشد ، باید کارگران لباس کار با دید بالایی تهیه کنند.

در شرایط زیر ، از لباس کار هایی با دید بالا استفاده می شود:

کارگرانی که در بزرگراه ها کار می کنند برای راه اندازی سیستم سیگنالینگ برای هدایت ترافیک ، انجام کارهای جاده ای یا نظافت خیابان ها نیازمند لباس کار با دید بالا هستند.

کارگرانی که باید دید برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض خطر در محل کار ، به عنوان مثال کارگرانی که در بلند کردن بارها توسط جرثقیل یا جابجایی ظروف در حیاط کانتینر کمک می کنند نیز نیازمند لباس کار با دید بالا هستند.

میزان دید ، مواد فلورسنت و موقعیت نوارهای بازتابنده باید هنگام توجه به لباس کار هایی با دید بالا در نظر گرفته شود. نوارهای بازتابی باید در قسمت جلویی و پشتی قرار گیرند. اگر کارگران نیاز به خم شدن مکرر دارند ، نوارهای بازتابی نیز باید روی آستین و شلوار قرار گیرند.

تولیدی لباس فرم بافتینه مفتخر است که تهیه لباس کار را در سراسر کشور انجام میدهد و خرید لباس کار را برای هموطنان آسان نموده است.

سبک حرفه ایی لباس کار در تولیدی لباس کار بافتینه

تولیدی لباس فرم بافتینه با لطف خداوند متعال و تلاش بی وقفه تمامی اعضای گروه ، تولید لباس کار را به صورت حرفه ایی انجام میدهد. و با ایجاد سبک های متفاوت در تولید لباس کار این امکان را فراهم آورده است که تمامی مشتریان دیدگاهی حرفه ایی در مورد لباس کار داشته باشند.

تمامی شرکت ها با دید اینکه شرکتی تمام حرفه ایی داشته باشند پا به عرصه کار و بازار میگذارند،تولیدی لباس فرم بافتینه همواره در تلاش بوده که بهترین نیروی کار را در اختیار داشته باشد ، برای نمونه بهترین طراحان ، بهترین کارشناسان و مشاوران برای بازدید محل کار مشتریان و بهترین و مدرنترین ماشین های صنعتی برای تهیه تولید لباس فرم را برای تولید حرفه ایی در سطح جهان را با کیفیت عالی داشته باشد تا به مشتریان خود برای حرفه ایی تر شدن کمک کند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 5 =