لباس فرم اداری لباس فرم

خط مشی یکسان فرم اداری و لباس کار :

محافظت در محیط کار

ظاهر حرفه ای و اعتماد عمومی را به تصویر بکشد.

هویت شرکتی را تبلیغ کند.

لباس فرم اداری لباس فرم

مجموعه ای از اصول کلی وجود دارد ، که در مورد هر کسی که در هر اداره کار می کند ، اعمال می شود و استانداردهای اضافی برای افراد در یک محیط  اعمال می شود.

تولیدی لباس فرم بافتینه تولید کننده تمامی البسه های کار و فرم اداری همگام با سیاست های شرکت ها و با بروز ترین متد های روز دنیا محصولات خود در بخش های متفاوت طراحی و تولید میکند.

در بخش لباس فرم اداری محصولات شامل پیراهن و شلوار فرم اداری ، کت و شلوار فرم اداری ،مانتو و شلوار فرم ادرای و پلیور فرم اداری میباشد.

بزرگترین هدف مجموعه تولیدی لباس فرم بافتینه جلب رضایت مشتریان است ،برای دستیابی به این هدف بزرگ تمامی مجموعه تولیدی لباس فرم بافتینه به صورت مستمر در تلاش هستند که با ارئه محصولات با کیفیت به این هدف دستیابند.

انتخاب لباس فرم

این یک سیاست در شرکت ها است که حداقل استاندارد اصلی را برای انتخاب لباس فرم اداری که کلیه اعضای کارکنان درون سازمان باید استفاده کنند ، تشریح می کند.

بخش ها و حرفه های فردی ممکن است الزامات دیگری برای انتخاب لباس فرم اداری یا لباس کار داشته باشند که درمورد آنها تصمیم گیری و مشخص می شود.

این سیاست به منظور اطمینان از تطابق لباس کار و پوشیدن لباس کار در تولیدی لباس فرم بافتینه با هدف جلب اعتماد طراحی شده است.

کلیه کارمندان تصویری را به منظور ارتقاء اعتماد به نفس مشتریان و عموم مردم به تصویر می کشند.

از کارمندان  انتظار می رود که هنگام کار استانداردهای استفاده از لباس کار خود را رعایت کنند. کارکنان وظیفه دارند مسئولیت حرفه ای را با رعایت استانداردهای ذکر شده در این سیاست رعایت کنند و این کار به صورت مستمر مورد بررسی قرار دهند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + سه =