لباس کار لباس فرم

کفش ایمنی

برای جلوگیری از آسیب دیدگی پا توصیه می شود که از چکمه های با روکش فلزی یا انواع دیگر کفش استفاده کنید که به شما امکان محافظت یکسان را می دهد.

با چنین کفش هایی می توانید از لغزش هنگام حرکت در محل کار و سوراخ شدن به طور تصادفی جلوگیری کنید.

پوشیدن کفش هایی مهم است که نه تنها سطح بالایی از محافظت را به شما ارائه می دهد ، بلکه جفتی را نیز خواهید داشت که در آن راحت خواهید بود.

درمجموع ، هیچ انکاری وجود ندارد که محافظت از طریق پوشیدن مناسب در هر شرکت الزامی است ، به ویژه هنگامی که ماهیت شغل چنین چیزی را می طلبد.

در حالی که شرکت وظیفه دارد چنین مواردی را در اختیار کارمندان خود قرار دهد ، کارگران وظیفه ذاتی دارند که بدون نیاز به گفته شدن برای انجام این کار ، اطمینان حاصل کنند که برای کار با تجهیزات کامل کار می کنند.

البسه های دیگر لباس کار

همچنین پوشیدن لباس ایمنی مناسب ، نیاز به پوشیدن عینک و سایر وسایل مورد نیاز برای محافظت کامل از چشم را در پی دارد. به عنوان مثال ، مواد شیمیایی ممکن است به طور تصادفی در چشمان شما پخش شوند و می توانند باعث سوزش و سایر انواع درد شوند ، و این باعث می شود محافظت از لباس ضروری باشد.

لباس کار لباس فرم

 

قوانین لباس کار در شرکت ها

قبل از هر چیز مهم است که توجه داشته باشید که مقامات شرکت ها و همچنین ارگان های دولتی چندین قانون و مقررات در مورد چگونگی ارتقاء ایمنی در محل های کار در مقررات خود دارند.

این بدان معناست که مقامات ذیربط لباس های ایمنی را بر اساس خطرات ارزیابی شده اثبات کرده اند. اگر شرکت نتواند کارکنان لباس مناسب را بپوشد ، در معرض خطر قرار می گیرند که از نظر قانونی مقصر باشند ، زیرا این امر باعث سهل انگاری از طرف مدیریت می شود.

به طور کلی ، پوشاک مناسب از آن جهت اهمیت دارد که باعث افزایش ایمنی اعضای کارگر می شود و باعث کاهش خطرات آن می شود.

در حالی که ممکن است کنترل های اداری و مهندسی وجود داشته باشد که به معنای کاهش خطرات باشد ، اما می توانند اثبات شوند که کافی نیستند ، به همین دلیل پوشیدن لباس فرم تعیین شده بسیار مهم است.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =