لباس کار لباس فرم

محافظت با محصولات بافتینه

مترادف با ایمنی ، کیفیت و نوآوری

به عنوان رهبر صنعت بیش از دو  دهه ، محصولات ایمنی بافتینه خط کاملی از محصولات محافظت در برابر خطرات کار از خدمات مرتبط را ارائه می دهند.

ایمنی جامع بافتینه

به عنوان رهبر جهانی ایمنی در راه حل های کاربردی برای حفظ سلامت کارکنان یه مجموعه ، تولیدی لباس فرم بافتینه با مشتریان کاربر نهایی برای پاسخگویی به تقاضاهای در حال تغییر برای ایمنی

بیشتر ، افزایش راحتی و بهبود بهر وری است.

برای بیش از بیست سال ، برند بافتینه مترادف با ارائه محصولات و خدمات محافظت  شخصی برای کارگران است.

بافتینه می تواند کمک کند

ما امروز گسترده ترین نمونه کارها از راه حل های ایمنی پیشرو در بازار را ارائه می دهیم. با گسترده ترین طیف وسیعی از تجهیزات  شیک ، راحت و با کارایی بالا ، فن آوری های نوآورانه ، دسترسی جهانی

و مجموعه ای کامل از برنامه های آموزشی  ، ما نیازها و انتظارات مدیر ایمنی را برای بهبود کار درک کرده ایم و می توانیم بهترین خدمات را داشته باشیم.

بیست سال تجربه و دانش ما در زمینه رعایت نظارتی ، شناسایی خطر ، مدیریت ایمنی و انتخاب تجهیزات و کاربردهای تجهیزات ، همراه با تعهد سازمانی عمیق ، ما را منحصر به فرد قرار می دهد تا به

مدیران ایمنی کمک کنیم تا فرهنگی را بسازند که در آن کارگران به انتخاب خود ایمن تر باشند. با تولیدی لباس فرم بافتینه همراه شوید تا روشهای جدیدی برای به ایمنی رسیدن کشف کنید.

لباس کار لباس فرم

تعهد بافتینه به محصولات

با تعهد بی وقفه ما به محصولات و خدمات با کیفیت مداوم ، اکنون ایمنی جمعی را در سیستم های تولید  ارائه می دهیم که به طور همزمان برای محافظت از چندین کارگر طراحی شده است.

مفهوم جمعی بافتینه طیف گسترده ای از راه حل های محصول ، پروژه های تحقیق و توسعه ، آزمایش مؤلفه ها ، آموزش ، خدمات مشاوره را در خود جای داده است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 6 =