مواردی در مورد لباس های کار تولیدی لباس فرم بافتینه

عایق مصنوعی در تولید لباس های کار زمستانی

این ماده ای عایق مصنوعی رایج است که اغلب در کتهای پوسته نرم استفاده می شود و برای تقلید از پشم گوسفند طراحی شده است.

کت های پشمی که بیشتر به عنوان لایه میانی استفاده می شوند به اندازه سایر عایقهای مصنوعی گرم نیستند و در برابر آب نیز مقاوم نیستند ، اما عملکرد خوبی در رطوبت زدایی دارند و به سرعت خشک می شوند.  بعلاوه ، از لطافت فوق العاده ای برخوردار است.

از آنجا که سبک و بسیار نازک است ، حرکت در آن آسان است و همین امر باعث می شود تا در میان کار های پر تحرک  گزینه مناسب است تا در کنار یک کت یا کاپشن زمستانی پوسته سخت به عنوان لایه بیرونی استفاده شود.

چند کت زمستانی باید داشته باشید؟

فقط اگر در آب و هوای سرد و خنک زندگی نکنید و از پوشیدن پالتو یا زیرپوش خود چه برای کار و چه برای رویدادهای گاه به گاه خوشحال باشید ممکن است به یک کت زمستانی احتیاج داشته باشید.

با این حال ، اگر شما با تغییر مداوم الگوهای آب و هوایی و دمای یخ زدگی روبرو هستید ، باید برای هر شرایطی که احتمالاً با آن روبرو خواهید شد ، کت بپوشید.

طرح های متنوع تولیدی لباس فرم بافتینه این امکان را به شما میدهد که بهترین لباس های زمستانی را انتخاب کنبد.

مواردی در مورد لباس های کار تولیدی لباس فرم بافتینه

عایق مصنوعی ، پلی استر

یک جایگزین مقرون به صرفه تر برای دیگر عایق های موجود در بازار است . عایق مصنوعی است که معمولاً از الیاف پلی استر ساخته می شود و از خواص به دام انداختن گرما را داراست.

سنگین است و گرما را به خوبی گیر می دهد ، به ویژه در برابر رطوبت مقاوم تر است و ویژگی های عایق خود را بهتر در هوای مرطوب حفظ می کند.

و همانطور که مشخص است با ارزش تر است ، بنابراین اگر بودجه کافی دارید ، این گزینه راهی برای پیشبرد آن است.

لباس های تولیدی لباس فرم بافتینه مناسب همه افراد

شاید شما از جمله افراد سخت پسند باشید که برای پوشیدن کت و شلوار برای روزهای ابتدایی زمستان به کت نیاز دارد اما طرح و نوع لباس برای شما بسیار مهم باشد.

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه دارای بیش از چهار هزار محصول هستیم که میتوانیم به راحتی لباس های مناسب شما را برای شما فراهم کنیم.

هدف ما در  تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. همواره امیدوایم که بهترین لباس های کا را برای شما تهیه و تولید کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − شش =