لباس کار های بافتینه برای مشاغل سخت

مشخصات لباس های کار

لباس کار های مدرن در قسمت جلو و همچنین دکمه های سر دست ، چین در شانه ها و پایین کمر برای تحرک ، جیب های پچ در جلو و یقه صد درصد پشم  دارد.

روکش مقاوم و دوخت متناسب لباس کارهای بافتینه ، فرد استفاده کننده  را در دمای زیر یخ زدگی صبح اواخر پاییز اینجا در ایران گرم نگه میدارد.

لباس کار و راحتی در کار ها و مشاغل سنگین

وقتی کار سنگین باشد ، معمولا مدیران خرید به دنبال لباس کار های با کیفیت تر و مقاوم تر هستند دریچه های بزرگ زیپ زیر هر بازو به فرد استفاده کننده امکان تسکین عرق را میدهند.

لباس های کار های ما با جنس کتان یکی از محبوب ترین لباس های کار برای مشاغل سنگین مانند جوشکاری ، برشکاری و غیره … میباشد. برای بازدید از لباس های کار با جنس کتان با شماره های موجود در صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

لباس کار های بافتینه برای مشاغل سخت

مقاومت لباس کار های تولیدی لباس فرم بافتینه در طولانی مدت

کاپشن و کت های تولیدی لباس فرم بافتینه هرچه بیشتر آن را می پوشیم بهتر و راحت تر به نظر می رسد.

به علاوه اینکه در حین استفاده از لباس های کار تولیدی لباس فرم بافتینه با توجه به طراحی های بروز و راحت ، به نوعی احساس راحتی می کنید.

در طرح های ما توجه زیادی به تحرک فرد استفاده کننده شده است ، در لباس کار های مدرن بافتینه ، چین و شانه های گسترده و دو چین آرنج کوچک به ایجاد تحرک کافی ، بدون بالا بودن پشت و آستین ، به تحرک بالا کمک کرده اند.

محصولات بافتینه با پارچه های کاربردی

لباس های کار در تولیدی لباس فرم بافتینه با توجه به مشاغل با پارچه های متنوع تولید میشوند. لباس کار هایی با جنس پارچه کجراه مناسب مشاغل کارگاهی ، لباس کار هایی با پارچه کج راه هفتاد سی برای کار در مناطق نفتی و گازی که با دوخت های صنعتی محصول ما تکمیل برای استفاده میشود.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. از حمایت های شما متشکریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =