لباس کار و فصل ها

لباس کار در تابستان

در تابستان ، یک لباس کار سبک تولید شده از یک ماده مصنوعی به جلوگیری از آفتاب سوختگی و محافظت در برابر حشرات گزنده تا حدی کمک می کند.

در تابستان ، یک لباس کار نخی رطوبت را از پوست شما پاک می کند در حالی که گردن ، پایین صورت و بینی شما را خشک و خنک نگه می دارد.

حتی می توانید در صورت نیاز از لباس های کار با آستین های کوتاه یا آستین های بلند استفاده کنید.

البسه های کار

البسه های کار ما در تولیدی لباس فرم بافتینه هم در بخش کارگاهی و هم در بخش اداری به صورت عمده و جزئی موجود میباشد.

به همین ترتیب ، شما می توانید با کراوات یا پاپیون رنگارنگ ، استایل خود را به یک پیراهن اضافه کنید ، و زیبایی را داشته باشید.

اگر در کارگاه ها و شغل های پر تحرک هستید نیز میتوانید البسه های کار امنیتی را خریداری کنید و در امنیت کامل در محل کار حضور یابید.

لباس کار و فصل ها

 

لباس کار در زمستان

در زمستان ، یک لباس زمستانی در ساعت های سرد روز گره گشا خواهد بود. به دنبال یکی از لباس های کار زمستانی ویژه برای خود باشید.

لباس های کار و کاپشن های زمستانی تولیدی لباس فرم بافتینه با توجه به هوای بارانی و رطوبت های زمستانی طراحی و تولید میشود.

لباس های تولیدی لباس فرم بافتینه این ویژگی کیفیت رطوبت زدایی و گرمای عالی را فراهم می کند. این ترکیب الیاف را می توان در ماشین شسته و خشک کرد.

چاپ و گلدوزی ویژه

شما به راحتی می توانید به راحتی چاپ ها و الگو ها را به لباس و البسه های خود اضافه کنید.

در قسمت های مختلف لباس کار میتوانیم چاپ و گلدوزی ها را انجام دهیم ، در قسمت جلویی لباس کار بر روی بازو ، بر روی یقه ، و پشت لباس کار ها گزینه های مناسبی برای لباس کار باشد.

بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد. رسالت ما در تولیدی لباس فرم بافتینه تولید لباس های فاخر برای هر فرد ایرانی میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سه =