لباس کار حرفه ای

انواع لباس های کار

لباس‌های تجاری غیررسمی، لباس‌هایی هستند که نه تنها در بیشتر محیط‌های تجاری، بلکه در بسیاری از محیط‌های خارج از محل کار نیز پوشیده می‌شوند.

اگر در یک دفتر غیررسمی کار می کنید که در آن دیگران چیزهایی مانند تی شرت، شلوار جین و صندل های لای انگشتی می پوشند، شما باید از پوشیدن لباس های غیر رسمی با مشتریان و در مصاحبه ها خودداری کنید، حتی اگر دفتر به طور کلی غیر رسمی باشد.

راهنمای پوشاک کاری

لباس کار لباسی است که در محیط های حرفه ای می پوشید. بسته به نوع دفتری که در آن کار می کنید، برای مصاحبه یا جلسه، ممکن است تصمیم بگیرید که چگونه لباس بپوشید. سطوح مختلفی از لباس های تجاری وجود دارد که از “رسمی” تا “غیر رسمی” متغیر است.

بر اساس نوع مشاغل می توانید تصمیم بگیرید که کدام نوع لباس کار مناسب است.

لباس کار حرفه ای

لباس کار برای زنان و مردان

لباس کار برای مردان ممکن است شامل مواردی مانند تی شرت، پیراهن دکمه دار یا ژاکت در بالا باشد. قسمت پایین ممکن است شامل شلوار جین، شلوار کتان یا شلوار پارچه ای باشد. کفش‌های غیررسمی می‌توانند شامل کفش‌های کتانی، کفش راحتی یا صندل باشند.

لباس کار برای زنان شامل مواردی مانند مانتو، بلوز و ژاکت است. قسمت پایین تنه لباس کار در خانم ها ممکن است شامل شلوار جین، شلوار کتان یا شلوار پارچه ای باشد.

کفش‌های غیررسمی می‌توانند شامل کفش‌های کتانی، کفش‌های پاشنه کوتاه یا صندل باشند.

لباس کار هوشمند برای زنان و مردان

گاه به گاه هوشمند برای مردان شامل اقلامی مانند ژاکت های ورزشی، کراوات، پیراهن دکمه دار، پولیور، کفش مجلسی، چکمه، کفش ورزشی تمیز و کمربند است.

لباس کار هوشمند برای زنان ممکن است شامل اقلامی مانند کت، لباس، ژاکت، شلوار، مانتو، بلوز، کفش پاشنه دار، جواهرات و روسری باشد.

لباس کار هوشمند

لباس کار هوشمند شکل دیگری از لباس های تجاری غیر رسمی با پیچ و تاب و شیک است. اگر لباس‌های غیررسمی هوشمندانه می‌پوشید، می‌توانید لباس‌های شیک‌تری را اضافه کنید. این نوع لباس تجاری برای دفاتر منعطف تر از جمله مکان های غیر رسمی مناسب است. همچنین ممکن است در یک مصاحبه برای یک دفتر غیررسمی، لباس راحتی هوشمند بپوشید. به این ترتیب، با لباس غیررسمی آن‌ها هماهنگ می‌شوید و در عین حال ظاهری تمیز و حرفه‌ای دارید که نشان می‌دهد به ظاهرتان اهمیت می‌دهید.

لباس کار تجاری

لباس کار تجاری برای بسیاری از مصاحبه ها، جلسات مشتری و تنظیمات اداری مناسب است. از آنجایی که این نوع لباس خیلی معمولی نیست و همچنین خیلی رسمی نیست معمولاً این روش لباس پوشیدن روش مناسبی است.

لباس کار تجاری یک نوع لباس معمولی است که در بسیاری از دفاتر استفاده می شود. در حالی که بسیاری از لوازم کلاسیک تجاری در لباس‌های غیررسمی تجاری استفاده می‌شوند، عناصر غیررسمی مانند رنگ‌های تیره نیز وجود دارند.

تولیدی لباس فرم بافتینه بهترین ها را برای شما می خواهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + هفت =