مراقبت از لباس مقاوم در برابر شعله  آتش

آیا می توانید لباس را خشک شویی کنید؟

آره. می توانید لباس های مقاوم در برابر شعله را بدون عوارض جانبی خشکشویی کنید.

از آنجایی که می توانید آنها را در خانه با استفاده از ماشین لباسشویی معمولی خود بشویید، نیازی به خشک شویی وجود ندارد. با این حال، اگر ترجیح می دهید آنها را به خشکشویی ببرید، دلیلی وجود ندارد که نتوانید با خیال راحت این کار را انجام دهید.

نحوه شستن و خشک کردن لباس

خبر خوب این است که برای اکثر لباس‌های ضد آتش، فرآیند تمیز کردن نسبتاً ساده است. می توانید با استفاده از پودر لباسشویی، این لباس ها را در خانه در ماشین لباسشویی بشویید.

توجه به این نکته مهم است که استفاده از سفید کننده با لباس ضد آتش توصیه نمی شود. همچنین اجتناب از استفاده از نرم کننده های پارچه یک قانون خوب است.

در نهایت برای بهترین نتیجه، این لباس ها را جدا از بقیه لباس هایتان بشویید. اگر لباس‌های ضد آتش شما بسیار کثیف هستند و نیاز به تمیز کردن بیش از حد معمول دارند، آن‌ها را در آب داغ بشویید.

اکثر لباس‌های ضد آتش حداقل درصد کمی از پنبه را شامل می‌شوند، به این معنی که در طول چندین بار شستن چروک نمی شوند. اما اگر نگران چروک شدن لباس‌هایتان هستید، می‌توانید با آویزان کردن آن برای خشک شدن روی قفسه از این امر جلوگیری کنید.

توجه داشته باشید استفاده از خشک کن باعث چروک شدن لباس ها می شود.

در حالی که هر سازنده متفاوت است، باید بتوانید دستورالعمل‌های شستشوی شخصی‌تری را در روی لباس پیدا کنید. با این حال، به طور کلی، دستورالعمل های ذکر شده در بالا باید اطلاعات زیادی را برای شروع شما ارائه دهند.

اگر نگرانی های بیشتری در مورد لباس های ضد آتش خاص خود دارید، توصیه می کنیم به برچسب های روی لباس نگاه کنید.

مراقبت از لباس مقاوم در برابر شعله  آتش

چگونه می توان لباس های ضد آتش را تعمیر کرد؟

درست است که می‌توانید لباس‌های ضد آتش آسیب‌دیده را تعمیر کنید، اما این کار کمی پیچیده‌تر از نخ کردن سوزن خیاطی و وصله کردن یک سوراخ است.

هنگامی که لباس‌های مقاوم در برابر شعله آسیب می‌بینند، ممکن است بلافاصله تعجب کنید که آیا راه‌حل سریع و آسانی وجود دارد که بتوانید آن را اعمال کنید تا بتوانید لباس‌هایتان را دوباره سر کار بازگردانید.

چند بار می توانید لباس را بشویید؟

بیشتر لباس‌های مقاوم در برابر شعله به گونه‌ای ساخته می‌شوند که سخت باشند و در برابر سایش و پارگی زیاد مقاومت کنند. بنابراین، چند بار شستن در ماشین لباسشویی به احتمال زیاد به آن آسیب نمی رساند.

شما باید در شستن لباس های ضد آتش اطمینان داشته باشید. مگر اینکه از هر یک از مواردی که در بالا در مورد آنها صحبت کردیم استفاده نمی کنید مانند نرم کننده یا سفید کننده می توانید هر دفعه که دوست دارید لباس های ضد آتش خود را بشویید.

تعمیر صحیح لباس ضد آتش

تعمیر صحیح لباس ضد آتش به مواد مقاوم در برابر شعله نیاز دارد. این مواد باید با مواد اصلی استفاده شده برای ایجاد لباس سازگار باشند تا کل قطعه ویژگی‌های مقاوم در برابر شعله خود را حفظ کند.

تعمیر لباس‌های ضد آتش با مواد غیرمقاوم در برابر شعله می‌تواند منجر به آسیب‌دیدگی کل لباس و عدم محافظت از پوشنده در حین کار شود.

اگر برای انجام این سطح از تعمیرات مجهز نیستید، بهتر است مستقیماً با سازنده تماس بگیرید. آنها می توانند تعمیرات را با مواد مناسب تکمیل کنند تا لباس آماده بماند و بتواند در حین کار از شما محافظت کند.

تولیدی بافتینه با هدف رساندن بهترین جنس از تولید به مصرف در خدمت شماست. با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پنج =