کاپشن زمستانه لباس فرم

 انتخاب لباس زمستانی

ما در این مطلب می خواهیم ادامه مطلب قبل را که در مورد لباس زمستانی ای که بهترین انتخاب کاپشن یا سویشرت بود را دنبال کنیم و بقیه گزینه ها و کاربردشان را برایتان توضیح دهیم، پس با ما همراه باشید..

راه باد را ببندید

کت و سویشرت پشمی گزینه مناسبی هست که گرمی و راحتی را برای شما ایجاد کند. اما نه وقتی که باد به آن برخورد کند و گرما را سری با خودش ببرد. به خاطر همین، شما باید اکثر اوقات با یک لایه بیرونی، مانند یک کاپشن با کیفیت و خوب، راه باد را از بین ببرد. پس به جز لایه عایق، شما نیاز به لایه ای بیرونی برای حفظ از باد و باران دارید تا به عنوان میزبان برای لایه حرارتی عمل کرده تا کارش را به خوبی انجام دهد.

کاپشن زمستانه لباس فرم

هوا رسانی را فراموش نکنید

برای دور شدن از این مشکل، همان طور که در مقاله روش پوشیدن لباس زمستانی، صحبت کردیم، باید از لباس‌هایی با قابلیت نفس کشیدن استفاده کنید که بخار های تولید شده در بدن را به بیرون انتقال می دهند، البته در این قسمت گزینه ای با قیمت‌ ارزان تری داریم.

استفاده از لباس‌های زمستانی زیپ دار در لایه‌های گوناگون، به شما این امکان را می‌دهد تا اینکه گرم را احساس می کنید و پس از عرق کردن، کمی زیپ‌هایتان را باز کنید بهتر است.

با وچود احساس گرما دقت داشته باشید که لایه‌ها را کم نکنید، زیرا خیلی زود گرمای بدن خود را از دست می دهید و تا اینکه بخواهید باز مثل قبل شوید، زمان زیادی می برد و مشکل است.

این گزینه امکان دارد با دیگر با موردهای دیگر که گفته شده، یکم در ناسازگازی باشد، ولی یکی از بزرگ‌ترین مشکلات لباس‌های زمستانی این است که باعث زیاد گرم شدنتان می شود. به همین خاطر گرمای زیاد باعث ایحاد عرق کردن و فرآیند رطوبت و در نتیجه سرد شدن مجدد بدنتان می‌شود، از هوارسانی غقلت نکنید.

با تشکر از شما کاربر عزیز که با دقت مطلب ما را خواندید:)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =