blank

دلیل استفاده از لباس کار در سازمان ها

سازمان ها به دلایل مختلف از لباس کار استفاده می کنند. لباس های کار به گونه ای طراحی شده اند که به اعضای عمومی کمک می کنند تا سریعاً کارمندان را شناسایی کنند و به دنبال کمک باشند.
از عضو صحیح کارکنان شناسایی کارمندان برای مشتریان فقط یک مورد است.

هدف سازمانی؛ با این وجود سیاست های یک دست بودن لباس کار به دنبال تحقق انواع مختلف هستند.
لباس کار اغلب به عنوان ابزار برای اهداف متفاوت در کار استفاده می شود.
احساس حرفه ای بودن و هویت داشتن همچنین شناخت هر چه بهتر وظایف در بین کارکنان،میتواند هدف مدیران برای انتخاب لباس کار باشد.

اما به طور متناقض ممکن است مدیران با انتخاب های خود در لباس کار ، شناسایی تعداد کارمندان در صورت افزایش تعداد و تنوع لباس کار ، برای مشتری دشوارتر کند.
با توجه به اینکه لباس اغلب تغییر می کند و یا ممکن است بعضی مواقع توسط کارمندان پوشیده نشود ممکن است با سردرگمی مشتریان همراه شود.
تقسیم کار و پیچیدیدگی های آن همچنین  وجود افراد مختلف در مشاغل مختلف و تعدد  لباس کار های متفاوت میتواند در بعضی اوقات زمینه های مشکلاتی را فراهم کند.

لباس کار لباس فرم

به عنوان مثال در بیمارستان ها و با توجه به نوع خدمات گوناگونی کارها مدیران هموراه در تلاش بوده اند که بتوانند با استفاده از لباس کار نقش ها را جدا سازی کنند.

مثلا  برای تقویت هویت حرفه ای گروه هایی مانند دستیاران مراقبت های بهداشتی  لباس آنها شبیه به کارمندان پرستاری بود اما نقش های آنها متفاوت بوده است.

تولیدی لباس فرم بافتینه در راستای اهداف مشتریان خود و کمک کردن به آنها در قدم گذاشتن در راه حرفه ایی تر شدن در کار و پیشه خود و با استفاده از سالها تجربه در زمینه تولید و طراحی لباس فرم و البسته لباس کار  و با ایجاد مشاوره رایگان در محل کار به وسیله متخصصین این امر شرایط را فراهم کرده است که با بهترین انتخاب لباس کار زمینه پیشرفت هر چه سریع تر حرفه خود را ایجاد کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفت =