لباس های کار در گرمای شدید

کفش های کار تابستانه

کفشی بپوشید که قابلیت تنفس داشته باشد ، همراه با جوراب های نخی یا پشمی سبک رنگ روشن باشد.

کفش های تابستانی و کفش هایی که با جوراب های مخفی پوشیده می شوند گزینه های دیگر هستند. قطعاً این فصل چکمه نیست.

از جلیقه استفاده کنید

جلیقه معادل یک لباس فرم ویژه در تابستان به تنهایی و یا با کت رسمی است. با پوشش داخلی قابل تنفس  جلیقه ها بهترین گزینه شما برای پوشیدن لباس در هوای گرم هستند.

می توانید کت را از یک کت و شلوار سه تکه کنار بگذارید و یک جلیقه به همراه پاپیون یا کراوات بپوشید و آستین پیراهن خود را بالا بزنید.

یک جلیقه نخی یا پارچه ای مکمل لباس های فرم  شما خواهد بود و رنگ بیشتری به لباس های شما می بخشد.

لباس های کار در گرمای شدید

 

تابستان و لباس کار

بدون جوراب رفتن یک نگاه تابستانی است اما مراقب باشید زیرا غدد عرق کافی در پا وجود دارد که هر روز یک چهارم فنجان را با رطوبت تولید و پر می کند.

تمام رطوبت موجود در کفش شما می تواند چرم را خراب کند بنابراین بدون استثنا در ورز های گرم سال از جوراب های نخی مناسب تابستان استفاده کنید.

اولویت در هوای گرم

در هوای گرم  راحت بودن در اولویت است. اما با ترکیبی مناسب از پارچه های رنگارنگ ، سبک و قابل تنفس ، که با عناصر مناسب ساخته شده است مناسب است.

شما مجبور نیستید سبک خود را فدای راحتی کنید ، در هر صورت با هر تصمیمی ما بهترین لباس های کار را برای شما تولید و طراحی میکنیم.

شما میتوانید با مجموعه لباس های بافتینه ترکیبی خوب از مجموعه لباس کار را بدست آورد سبک کلاسیک بی انتها است و فقط به فصول محدود نمی شود.

لباس های کار را از ما در تولیدی لباس فرم بافتینه خریداری کنید و راحتی و آرامش را برای خود و پرسنل خود به ارمغان بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =