تولید لباس کار مناسب

انتخاب های درست

در انتخاب لباس کار ابتدا توصیه می شود موارد لازم برای نوع لباسی که مد نظرتان است بررسی کنید، همچنین توجه کنید که آیا لباس کاری که انتخاب می کنید با محیط زیست سازگار است و لطمه ای به محیط زیست نمیزند؟

هر کسی باید در محل کار خود از لباس کار مناسب استفاده کند. اما چیزی که بیش از همه اهمیت دارد، این است که انتخاب لباس کار متناسب با شغل فرد باشد. شرایط محیط کاری باعث می‌شود که فرد نتواند از هر لباسی استفاده کند.

به همین دلیل، هنگام انتخاب لباس کار یک شخص، باید به شغل او توجه شود و متناسب با شغل فرد، بهترین نوع لباس کار اعم از لباس کار یکسره، لباس کار دوبنده، لباس کار دو تکه و غیره انتخاب شود.

مواد بازیافت شده

به عنوان راهی برای مشارکت مثبت، می‌توانید یک طرح بازیافت در محل کار خود برای لباس‌ها راه‌اندازی کنید، و کارکنان را تشویق کنید که پس از پایان کار، یونیفرم‌ها را پس بدهند.

این هم برای محیط زیست و هم برای شهرت تجاری شما خوب است. انتخاب لباس کار بازیافتی نیز یک گزینه عالی است.

لباس کار مناسب محیط زیست

وقتی صحبت از لباس کار و یونیفرم می شود، ملاحظات زیادی به وجود می آید که به راحتی می توان موارد محیطی را فراموش کرد. بسیاری از تولید کنندگان لباس های سازگار با محیط زیست را تولید نمی کنند.

در واقع بسیاری از مشاغل می تواند تاثیر منفی بر محیط زیست داشته باشد.

تولید لباس کار مناسب

نوع پارچه

در هر کاری متناسب با شرایط محیط کاری، باید از جنس پارچه خاصی استفاده شود. اما در حالت کلی، جنس پارچه باید کیفیت خوبی داشته باشد و در برابر عوامل مختلف، بادوام باشد.

برای لباس‌های مخصوص کار از پارچه‌های پلی استر پنبه، ویسکوز، کتان، فلامنت و یا ترکیبی از آنها استفاده می‌شود. در انتخاب جنس پارچه باید دمای محیط کار نیز در نظر گرفته شود. لباس گرم در محیط‌های گرم و مرطوب باعث کلافگی و عدم تمرکز خواهد شد.

کتانی

کتان، توانایی مقاومت در برابر بیست سال استفاده منظم را دارد و آن را به یکی از بادوام ترین مواد موجود تبدیل می کند. همچنین تولید این ماده مقرون به صرفه است و به انرژی و آب بسیار کمی نیاز دارد و در نتیجه ضایعات کمتری به وجود می آید.

این کاملا قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر است، به این معنی که حتی زمانی که عمرش به پایان می رسد، باز هم می تواند اثرات مثبتی برای زمین  و محیط زیست داشته باشد.

 

تولیدی لباس فرم بافتینه برای شما بهترین ها را می خواهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نوزده =