البسه ها و لباس های کار

دستکش کار

ما برای هر تجارت و هر کاربردی دستکش کار داریم. اگر می‌خواهید دست‌هایتان را گرم نگه دارید، دستکش‌ های بافتنی ضخیم ما از مواد اکریلیک روکش‌ شده با پلی‌استر ساخته شده‌اند که همگی تکمیل شده‌ اند شیک، نرم و مناسب برای ماه‌های سرد زمستان هستند.

بقیه دستکش‌ های کار ما برای استفاده در صنایع سبک و متوسط ​​طراحی شده‌اند و تمام راحتی، انعطاف‌پذیری و محافظتی را که برای انجام کار خود نیاز دارید، برای شما فراهم می‌کنند.

ما دستکش‌های چرمی مقاوم و دستکش‌ های با روکش سیلیکونی مقاوم داریم که برای طیف وسیعی از نقش‌ ها مناسب هستند.

مشاوره برای پوشیدن لباس کار با کیفیت

وقتی کسی از ما مشاوره مد و لباس کار مردانه بخواهد احتمال اینکه به بهترین لباس های کار دسترسی پیدا بشود زیاد است.

اولین قدم برای انتخاب لباس کار مردانه در نظر گرفتن نوع فعالیت در محیط کار و نیاز های هر فعالیت و ابزار های موجود در کار است.

مشاوره ما میتواند به صورت رایگان در محیط کار شما صورت گیرد و تا به بهترین ها دسترسی پیدا کنید.

البسه های کار

اولین چیزی که در مورد عینک ایمنی ما متوجه خواهید شد این است که آنها شبیه عینک ایمنی نیستند. بیشتر آنها شبیه مشخصات هستند که در آزمایشگاه‌ های علوم دبیرستان یافت می‌شوند. آنها کار را انجام می دهند، اما پوشیدن آنها بدون ظاهری زیبا برای شما را به همراه دارد.

در تولیدی لباس فرم بافتینه، ما همیشه بر این باور بوده‌ایم که کسانی که در تجارت و صنعت کار می‌کنند نباید سبک شخصی خود را قربانی کنند تا از تمام مزایای لباس کار و البسه های کار بهره ببرند.

به همین دلیل است که هنگام طراحی البسه، ما فراتر از آزمایشگاه علمی نگاه کردیم و در عوض به نیاز های بزرگ مشتریان نگاه کرده ایم.

البسه ها و لباس های کار

گستردگی لباس های کار

هنگام طراحی طیف گسترده ای از لباس های کار، متوجه شدیم که بسیاری از افرادی که در صنعت سبک و تجارت کار می کنند، به نظر می رسد برای مشاغل طولانی و طاقت فرسا که در آن راحتی بر همه چیز اولویت دارد، مجموعه ای از تی شرت ها و تی شرت های یقه دار دارند.

ما واقعاً نمی‌توانستیم ادعا کنیم که منبع شماره یک شما برای لباس کار قابل اعتماد هستیم، اگر طیفی از تی‌شرت‌های کاری خود را توسعه نمی‌دادیم، بنابراین این دقیقاً همان کاری است که ما انجام دادیم. با این حال، می‌دانستیم که می‌توانیم بهتر از بقیه کار کنیم.

تولیدی لباس فرم بافتینه

نتیجه مجموعه‌ای از تی‌شرت‌های کاری است که به اندازه‌ای سخت پوشیده می‌شوند تا سال‌ها استفاده راحت را فراهم کنند، اما به اندازه‌ای زیبا هستند که فکر نمی‌کنید آن‌ها را در یک شب بیرون بپوشید. تی شرت های کار ما با پنبه صد و شصت گرمی برس خورده ساخته شده اند تا از رنگ و شکل ماندگار اطمینان حاصل شود.

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه تمام تلاش خود را انجام دادیم تا خطی از لباس ایجاد کنیم که طرح‌های شیکی را که ممکن است را پیدا کنید، با نوع دوامی که مردم از لباس کار ما انتظار دارند، ترکیب می‌کند.

آنها در طیف وسیعی از اندازه ها، از کوچک تا بزرگ، و با طیف وسیعی از طرح ها در دسترس هستند. با تناسب لباس ها آنها، راحتی و سهولت حرکت شما تضمین می شود. اما بهتر از همه، ما تحویل به موقع را به صورت استاندارد برای تمام سفارش‌های تی‌شرت کار ارائه می‌دهیم!

رسالت ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان با تولیدی لباس های کار با کیفیت برای تمامی مشاغل است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 4 =